Jump to content

Няколко въпроса за 1 А3


sabbath

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам няколко питания за А3, 98 набор.

1. Не работи копчето за заключване на вратите, което се намира над конзолата за управление на огледала и стъкла. На какво може да се дължи?

2. Не свирят колоните на шофьорската врата. Това на какво може да се дължи също?

3. Нормално ли е като дам контакт да светва цялото табло и лампи, където ги има по купето?

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таблото свети постоянно щом запалиш и то си светва няма значение дали си пуснал фаровете или не,а колоните на врата не ти свирят защото може би ги няма ,а ако са там нещо по кабелите.

Редактирано от milenic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там са, само че не свирят, а заедно с тях и копчето за заключ не работи.

Търся къде може да се оправи това - някакви идеи?

Благодаря за информацията за таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен лично кабелите са се прекъснали от отваряне и затваряне на вратата кабелите минават покрай пантите и ми се е случвало на мен да се прекъснат иначе могат да ти помогнат в Авител или тук http://www.rnb-audio.com/ - тук специално търсиш Роман той е най в час с колиците :flehan: дано съм ти помогнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ами да си призная днес видях в 1 тема как се сваля кората и хванах 1 отвертка и ...

оказа се, че точно тези кабели - за колоните и за заключването са се извадили от буксите, закачих - и всичко сега е ток и жица :flehan:

благодаря за помощта и идеите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...