Jump to content

Двата бушона под червената капачка


Begleca

Recommended Posts

Здравеите колеги искам да ви попитам някой от вас знае ли какво точно прекъсват двата бушона под червената капачка с натпис Motor.

Чувал съм, че единия е за компа ама другия за каво е? Защото като махна единия колата не пали обаче като махна другия нищо не се променя. :)

Редактирано от Begleca
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги искам да ви попитам някой от вас знае ли какво точно прекъсват двата бушона под червената капачка с натпис Motor.

Чувал съм, че единия е за компа ама другия за каво е? Защото като махна единия колата не пали обаче като махна другия нищо не се променя. :)

Може да ти помогне

post-14959-1211654476_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги искам да ви попитам някой от вас знае ли какво точно прекъсват двата бушона под червената капачка с натпис Motor.

Чувал съм, че единия е за компа ама другия за каво е? Защото като махна единия колата не пали обаче като махна другия нищо не се променя. :rolleyes:

ми и аз имам същото нещо в книгата но там са дадени няколко варианта а мен ме интересува за АБК мотора точно. За какво са тези двата бушона под капачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми и аз имам същото нещо в книгата но там са дадени няколко варианта а мен ме интересува за АБК мотора точно. За какво са тези двата бушона под капачката

Ами то и аз съм с АБК ама никога не съм се замислял за какво са. В ръководството пише, че еин от тях е за двигателя както сам си забелазъл а другите за потгряване на седалки и ел. седалки а последния е пак за управление на двигателя. Според мен ако седалките са ти най-обикновенни като моите са за нищо т.е. не се използват. По добре не се рови по електрониката, че нещата по тези коли не са като на дедо жигулата. По тези двигатели са сумати датчици релета и тем подобни джиджавки. Ако всичко си работи не го пипай, че после струва скъпо. В един сервиз ми искаха по 40 лева на ЧАС за отстраняване на ел. проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...