Jump to content

Ремонт на главите на АВС


sashocos

Recommended Posts

Е к'во да не съм прав ,ако се обадиш на Мишо примерно и само като кажеш "колата е БЕ.......... " и той ти вика ооооооооооо,ама тея ги правят на много места,ако си много настоятелен,може и да те запише за след 20-тина дни,и като дойде време,ще ти каже,че ще ходи в Германия да се ъпгрейдва,или че нещо не му е добре и има час при J.P.-то си.

Това е реалноста,когато кинтите валят,човек вече мооже да избира под кой капчук да сложи легена.При условие,че има само две ръце?!

Разбирам го донякъде.

Иначе мерси за телефона, ще ида за оферта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънях му !Даже бях много настоятелен.Но като ми отмени датата за след месец от обаждането ми(за някъде в бъдещето) неопределено,реших да не му досаждам повече!

Не го познавам лично,съдя по телефонните разговори от които си личеше че не му се занимава.

Уви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да те свържа с мойте майстори, които ми правиха колата, но отне седмица и ден или 2 всичко (аз си носих отделно дросела и дюзите да ги чистят в Бош).

Въпреки, че казаха, че е кофти за правене този мотор, се съгласиха и го направиха качествено. Сервиза им е до Балкан Стар(бившите оранжерии), Мишо и Калоян се казват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...