Jump to content

A3 1.9 TDI '97 мнения


karlos-akulata

Recommended Posts

Понеже търсих тея дни, ама нищо не успявам да открия, интересувам се от мнения за Ауди А3 1.9 TDI 90к.с. '97 набор :hilezh: Случайно ми излезе като оферта, иначе към съвсем друго се бях насочил.Направих му едно кръгче и ми хареса доста като вървеж, двигателя е читав, не пуши.Като цяло някакви съвети/често срещани проблеми/поддръжка/разход да ми споделите :) Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам А4 1.9 TDI.За разход съм повече от доволен.Почти нищо не съм сменял,като цяло съм много доволен.Върви си колата,ако е на добра цена-взимай :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам точно такова колега...честно да ти кажа не мога да се оплача от нищо по колата...разхода е перфектен...стигал съм до 5.1 извън града...градско около 7-7 и малко ама я карам от нас до работа предимно което си е 5км и не може да загрее като хората когато е студено...мисля, че доста под 7 може да се свали...мен ако питаш няма какво да се чудиш ами я взимай...може би като оплакване да ти кажа малко по твърда е возията но за този клас автомобили това е нормално май...аз лично съм много доволен от А3-ката във всеки един аспект...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...