Jump to content

проблем с климатроника


ck a3

Recommended Posts

от скоро карам ауди а3 2006 2.0т ,но имам проблем с климатроника. преди няколко дни климатика започна да духа топло , спирам и колата пропуши изведнъж.в сервизът,където отидох ми казаха,че е изгорял бушон,който са сменили. добре,но трагвам и след няколко км. климатика пак започна духа топло,не ми се включват перките-бушона е ок,температурата на колата също. каква може да е причината-казват ми сменяй таблото от там идват всички проблеми,но не ми се вярва...хич не има вярвам на сервизите вече,мисля да посетя сервиза на ауди в пловдив,от където съм и аз,но и на тях нз дали може да им се има доверие...

ще се радвам на всякаква информация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на всякаква,потърси раздел А3 във форума и там пускай занапред подобни теми,а тази някой модератор би трябвало да я премести именно там.

Не ме черпете,модове ,че ви отмених с обяснението :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
от скоро карам ауди а3 2006 2.0т ,но имам проблем с климатроника. преди няколко дни климатика започна да духа топло , спирам и колата пропуши изведнъж.в сервизът,където отидох ми казаха,че е изгорял бушон,който са сменили. добре,но трагвам и след няколко км. климатика пак започна духа топло,не ми се включват перките-бушона е ок,температурата на колата също. каква може да е причината-казват ми сменяй таблото от там идват всички проблеми,но не ми се вярва...хич не има вярвам на сервизите вече,мисля да посетя сервиза на ауди в пловдив,от където съм и аз,но и на тях нз дали може да им се има доверие...

ще се радвам на всякаква информация

i az imah podoben problem samo,che beshe ot motorcheto na perkite.... hodih na kakvi li ne servizi i daadoh dosta kinti za nishto.....za tova po dobre otidi v serviz na audi tam shte ti opravqt problema sys sigornost ako ne /ne znam ot kyde si kolega no v yambol ima mnogo dobri momcheta koito se zanimavat tochno s tezi neshta i se obzalagam,che she ti svyrsaht rabota kakto na men /

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от скоро карам ауди а3 2006 2.0т ,но имам проблем с климатроника. преди няколко дни климатика започна да духа топло , спирам и колата пропуши изведнъж.в сервизът,където отидох ми казаха,че е изгорял бушон,който са сменили. добре,но трагвам и след няколко км. климатика пак започна духа топло,не ми се включват перките-бушона е ок,температурата на колата също. каква може да е причината-казват ми сменяй таблото от там идват всички проблеми,но не ми се вярва...хич не има вярвам на сервизите вече,мисля да посетя сервиза на ауди в пловдив,от където съм и аз,но и на тях нз дали може да им се има доверие...

ще се радвам на всякаква информация

Колега, колата ти не е ли все още гаранционна? Ако е така е трябвало направо в сервиза на ауди да отидеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...