Jump to content

проблем с тампоните ха ауспоха


mbruse

Recommended Posts

колеги имам проблем с моятя сарна тя е ауди 100/а6 2.5тди автомат 94г.проблема е следниа всеки месец смениам танпоните на аспуха касатсе.

имам и един вапрос кам вас някои знаели на допалнително слаган климатик колко фреон и масло триябва да се сложат.благодария ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За климатика- отиди в сервиз, защото това не е като да си долееш вода в чистачките. аз лично ти препоръчвам колегата Стефан (SUMISTA) от форума :unsure:

За ауспуха- много е вероятно да имаш скъсан тампон/-и на кутията и да има повече вибрации. Аз имах скъсани и двата тампона на кутията и крайното гърне ми стоеше накриво като **й :hilezh:

След смяна на тампоните на кутията, нещата си дойдоха на мястото (генерацията мръдна с ЦЕЛИ 2см!) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е скъсан въпросния тампон на кутията чува ли се нещо отдолу.Забелязах че единият тампон на мотора ми е омаслен отдолу,да бързам ли да го сменям

Редактирано от kinjal
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е скъсан въпросния тампон на кутията чува ли се нещо отдолу.Забелязах че единият тампон на мотора ми е омаслен отдолу,да бързам ли да го сменям

Не бързай мойте и двата са омаслени но нямям никави вибрации :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...