Jump to content

Скърцане А3


stef_nikolaev

Recommended Posts

Привет, има писано по форума за разскърцалите се салони на аудитата, но като че ли за А3-ките се стигна до извода, че багажника се чува най-вече, тъй като не е изолиран както при А4 например.

Може ли някой да даде жокер какво точно по багажника да търся да стягам или оправям ? На мен ми скърцаха малко и уплътненията на вратите, но ги почистих добре и ги напръсках със смазочен спрей и се оправиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, има писано по форума за разскърцалите се салони на аудитата, но като че ли за А3-ките се стигна до извода, че багажника се чува най-вече, тъй като не е изолиран както при А4 например.

Може ли някой да даде жокер какво точно по багажника да търся да стягам или оправям ? На мен ми скърцаха малко и уплътненията на вратите, но ги почистих добре и ги напръсках със смазочен спрей и се оправиха.

Пробвах да сваля задните седалки и шума изчезна. После почистих, напръсках с един спрей обилно и сега е ок. А и самата материя, от която са направени седалките явно издава гаден звук, когато се огъва (минавайки през дупка напр.).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...