Jump to content

Писука маслото


kos

Recommended Posts

Не мога да разбера защо започва да писука датчика за маслото щом не съм на скорост? Масло винаги има като проверя но

щом падне налягането под 2 бара и приписуква. Това явно не е проблем на датчика за налягане. Как мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста изписано по тази тема-от няколко неща може да е -аз минах от там вече :hilezh: -при мене беше от датчика за налягането /намира се горе над масления филтър/един такъв тумбест.Пробвай първо с него,ако ли не става вече страшно-помпа,биелни лагери,основни лагери,лагери на паразитния вал абе дано да е от датчика щото мамата си трака иначе-най добра си замери налягането с външен манометър/има ги по добрите сервизи/,на загрят двигател и тогава пак пиши! Успех !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взех колата ми казаха, че са пробвали със смяна на датчика, ама проблема си останал. Не го прави често, но всеки ден се обажда по няколко пъти. Ще пробвам да го замеря с външен да видим какво ще покаже...

Благодаря! Дано не ми е писано да описвам дълги истории по въпроса, че уж от приятел майстор я взех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...