Jump to content

ТЪРСЯ Audi A4 1.8T Avant Quattro


Recommended Posts

Не не аз не се отказвам мисля до пролетта да търся пак пък дано изпадне нещо и така ...

Дай снимки все пак на твойта не я крий хахахахахаха бъзикам се :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

епа колега така от тия две снимки Харно ми са вижда комбито трябвало и отвътре да го снимаш ама айде хххх

а иначе само фаровете ни ми аресват на мене /мое лично мнение/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре си изглежда колата, да му е честита, много безаварийни км

..сега остава само и ти /марто/ да си купиш и коледата ще е възможна :bia:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а чул те господ колега ... дано ми се усмихне щастието ама като си знам късмета на дали ...

а ако знаеш от колко време съм намерил това което искам ама не се продава и немога да го взема а свивам устни всеки път като го видя и чакам и така :flehan::bia::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа колега така от тия две снимки Харно ми са вижда комбито трябвало и отвътре да го снимаш ама айде хххх

а иначе само фаровете ни ми аресват на мене /мое лично мнение/

Фаровете сигурно са били от последните неща по колата които съм гледал, има по важни неща на които се набляга . Иначе са китайски на Сонар ама вършат работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не не аз нямах предвид че невършат работа просто не ми харесват като визия ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам те, аз чаках близо година докато си харесам кола, накрая купих аудито на т.босс

и не съжалявам ...имай търпение и ти , и ще бъдеш възнаграден. успех и лека нощ =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега ... взело е да ме напуска търпението ама все още се държа ...

Добре че си го гледам всеки ден и на живо и на снимка и си викам а дано е скоро и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де що не идеш до германия, австрия..където пожелаеш..коли много..вярно трудно се намира

точно тази, която искаш...но сигурно предлагането ще е в пъти повече отколкото тук в бг?

...преди да купя моята..минах сигурно през 2/3 от всички марки коли и имах заплюта поне по един

модел от марка..докато една сутрин се събудих, сънувах ли я , спах ли не помня :) и знаех, че ако някой не ме изпревари ще купя

колата/макар дотогава да не бях гледал нито една авант/ и за един ден се навих..горе-долу по това време полунощ

пратих мсдж на т.босс и на сутринта патаран царвулан с буса от сф до пловдив...оттам до карлово ..и той едно велико посрещане ми

направи.....и мисля уцелих на добър автомобил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами важното е тебе да те кефи и да те слуша колата ...

а иначе аз имам заплюта и си я чакам през останалото време ако изпадне нещо и ми хареса и е на добра цена значи бих го взел и така колега ...

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разбирам те, аз чаках близо година докато си харесам кола, накрая купих аудито на т.босс

и не съжалявам ...имай търпение и ти , и ще бъдеш възнаграден. успех и лека нощ =)

Е колега честито и на тебе, знам я колата на т.боос , готина колица. Мисля че, си уцелил!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...