Jump to content

Audi Concert > Audi Concert CD


Recommended Posts

Колеги да попитам относно един проблем: смених Concert-a na A4-та с Concert CD обаче бях неприятно изненадан като го включих и се оказа, че копчетата не светят :respekt: , дисплея си е ОК. Най-вероятно захранването им идва от различна букса в сравнение с касетъчния Concert. Ако някой знае коя от буксите е за бутоните ..... прилагам ел. схемите на двата Concert-a. Долната снимка е на СД-то.

post-8819-1225954774_thumb.jpg

post-8819-1225954765_thumb.jpg

Редактирано от samm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ти КАН- БУС адаптер или някой който е сръчен с поялника. Подсветката на панела се управлява наистина от различни места на двата концерта. Пиши ми ЛС ако искаш да ти пратя схемата - запоява се едно кабелче само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стария концерт какво го направи?

Ами събира прах в нас. Прояви се и при него проблема за този модел с потенциометъра и затова го разкарах, имах намерение да му запоя един резистор върху чипа, както беше описано в един пост, но май това е времено решение на проблема... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега и при мен го има тоз проблем от как съм купил колата не светят копчетата и след един час работа се изключва сам.

Днес вадиха ЦД то понеже се беше кодирало след смяна на акумолатора и не намериха кабели за CAN. Явно и при мен е сменяно но не от мен.

Та намери ли някакво решение на проблема?

И се чудя ако се изведат кабели и се закачи към CAN шината дали ще започне да функционира пълноценно.

Ако е така кой е наи лесния вариянт и ако има възможност да се качи схема.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това имамизвинете за предищния пост - нещо не мога да се оправя със схемите

Редактирано от tages
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...