Jump to content

Питане за Mischelin Alpin A3


Recommended Posts

Здравейте, колеги! Дойде време и аз да сменявам гуменячките на Ауди-то и съм се спрял на Мишлен Алпин А3, размер 195/65/15. Въпросът е там че из нета циркулират цени от 136 до 180 лв. и аз не мога да се ориентирам реално колко пари струват тия гуми.

Гледам че повечето тук имате доверие на Дианата, съответно в момента се опитвам да разбера техните цени, но на никой от обявените в нета телефони не ми вдигат. Съответно ще съм благодарен ако някой си е купил такива и знае каква е цената за тези гуми при тях ( в софийските им магазини ) и съответно ако имате някакви подробности ( къде са произведени, коя година им е Дота ).

Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти вдигнат от Дианата ще е цяло чудо там телефони не спират да звънят. Аз миналата седмица си купих точно такива гуми.... цената им е 139 лева. Иначе на повечето места варират между 150-160 лева. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти вдигнат от Дианата ще е цяло чудо там телефони не спират да звънят. Аз миналата седмица си купих точно такива гуми.... цената им е 139 лева. Иначе на повечето места варират между 150-160 лева. :flipoff:

Мерси за инфото! Само ако може да те попитам ДОТ-а тазгодишен ли е и къде са произведени гумите, съответно цената която си казал с монтаж ли е или без.

П.П. Освен това от къде по-точно си взел гумите или техните цени са еднакви в различните им магазини ( щото съм се насочил към софийските магазини, пък съм свикнал тук цените да са 10-20-30% по-скъпи от тези на останалите места :hilezh: ) ?

П.П.П. Като нямат намерение да си вдигат телефоните, поне да укажат в интернет какви са им цените, та хората да си направят сметка :hilezh:

Редактирано от nickname778
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дота е 5206 което ще рече все едно 2007 год. Аз говорих с един и той каза че на цялата партида 1200 бройки им е такъв дота само на този размер иначе на всички други е 08. Производство Франция. Аз ги смених на околовръстното след Царско село.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...