Jump to content

ауди купе 1992 г предна броня ,десен фар, преден мост,греда,носач,полооска и кардан и маслен смукател кам него


amnezij

Recommended Posts

колеги ако имате по горе изброените части за ауди купе 92 година 2000 кубика с маската на В4 пишете или оставете телефон за вразка,малко пострадах при едно птп и ми е зор с тея части и ако някои знае дали кардана и смукатела от В4 стават и за моята количка ще се радвам много телефона ми е 0887972438...благодаря ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги ако имате по горе изброените части за ауди купе 92 година 2000 кубика с маската на В4 пишете или оставете телефон за вразка,малко пострадах при едно птп и ми е зор с тея части и ако някои знае дали кардана и смукатела от В4 стават и за моята количка ще се радвам много телефона ми е 0887972438...благодаря ви предварително

Имам бронята, преден мост , греди и носачи 0889802653.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждам че си от русе и доста си пострадал като чета май доста ремонт ще ти падне по колата но щом и кардана..........все пак това е куатро ако е деформирано купето съветът ми е да си купиш друго ауди купе и ще прехвърлиш на него каквото искаш и ще си имаш второ за части, да не стане така след ремонта колата та да върви като икарус -настрани има аудита за по 2000-2500 лв с повреди в двг или скоростните кутии,съжалявам за случката ти но си прецени сериозно дали след ремонта автомобила ти ще бъде възстановен до 99 % или за по малко изхарчени пари да имаш 2 коли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...