Jump to content

Проблем с турбото на А3 пд


diabolic

Recommended Posts

Здр колеги!!! Колата е ауди А3 2001 ТДИ 130кс пд Колата върви безпроблемно докато недостигне скорост от 140км и турбото се изклучва, колата преминава в авариен режим докато не я изгася от клуча за да се изчистят грешките в компа Това поведение е доста страно /поне за човек като мен който неразбира много ;) / а страното е че го прави всеки път точно на 140км а да караш ТДИ без турбото да работи е като омрял кон!!!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато не я изгася от клуча за да се изчистят грешките в компа

Грешките си остават, но вече ти изключва аварийния режим... Причините може да са доста... Вакуми, променлива геометрия, Н75, ЕГР................

Успех колега и все пак кажи в кой град си за да те упътим към добър майстор на ТДИ, а не да се луташ по сервизите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешките си остават, но вече ти изключва аварийния режим... Причините може да са доста... Вакуми, променлива геометрия, Н75, ЕГР................

Успех колега и все пак кажи в кой град си за да те упътим към добър майстор на ТДИ, а не да се луташ по сервизите...

От Ямбол съм Ако можете да кажете каде ште ми поставят най точна диагноза, а и да оправят проблема ште съм благодарен и се надявям да помагам занапред във форума :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на колегата Андонов, дано помогне че е много кофти да карам така при положиние че мотора има доста по голям капацитет!! От 2 дена съм в форума и научих доста нешта вече, има доста компетентни хора тук! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...