Jump to content

парно на ауди б4


sashko

Recommended Posts

скоро сменявах радиаторчето на парното и сега явно нещо съм объркал и като го пусна да духа най-силнио е на средните въздуховоди,на горните и долните едвам се осеща.какво може да е станало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро сменявах радиаторчето на парното и сега явно нещо съм объркал и като го пусна да духа най-силнио е на средните въздуховоди,на горните и долните едвам се осеща.какво може да е станало

Колега има два варианта

1 Да си разменил лостчетата към клапата - лесно се оправя

2 Да са ти скъсани уплътненията на клапите - всичко отново

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има два варианта

1 Да си разменил лостчетата към клапата - лесно се оправя

2 Да са ти скъсани уплътненията на клапите - всичко отново

как да провера дали са лостчетата,а за уплътненията не знам каде се намират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така става като не го прави човек който знае кво върши. Остави тези жила. Много е вероятно да не си прибрал таблото докрай и то да не е прилепнало добре към въздуховодите. Зави ли двете гайчици който държат централните духалки към въздуховодите. Не казвам нищо за клапите щото се предполага че си ги направил...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така става като не го прави човек който знае кво върши. Остави тези жила. Много е вероятно да не си прибрал таблото докрай и то да не е прилепнало добре към въздуховодите. Зави ли двете гайчици който държат централните духалки към въздуховодите. Не казвам нищо за клапите щото се предполага че си ги направил...

гайките са завити , таблото е вкарано докрай и въздуховодите съм ги проверил.през централния духа най-силни,а през другите съвсем слабо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...