Jump to content

Стоп на Б4


diyan75

Recommended Posts

Първо Здравейте на всички! От седмица съм притежател на Б4 и за сега съм много доволен от колата. Питането ми е свързано с задния стоп: пукнат е и е влязла вода - как мога да я махна? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов стоп е най-доброто решение и повече няма да се занимаваш с подобни проблеми

Дори да я изкараш тази водя някак си, през пукнатината ще продължава да вода и влага

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо Здравейте на всички! От седмица съм притежател на Б4 и за сега съм много доволен от колата. Питането ми е свързано с задния стоп: пукнат е и е влязла вода - как мога да я махна? :wall:
Най добре е да го разглобиш и после да го залепиш със силикон :rotcol:
Първо Здравейте на всички! От седмица съм притежател на Б4 и за сега съм много доволен от колата. Питането ми е свързано с задния стоп: пукнат е и е влязла вода - как мога да я махна? :wall:
Да разглобиш стопа и я махнеш после с силикон да го оправиш да не влиза пове4е
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах лека пукнатина на моя и я залях с каноконлит и се оправи но от самата влага бяха ми се окислили пистите на стопа и компа от време на време пискаше че има изгоряла крушка. Резултат на което едвам извадих щекера на стопа и нама да ти казвам как бяха корозирали и окислени гнездата на крушките наложи се да ги пиля с една машинка от там да ги калайдисвам с поялник общо взето излишни манипулации за някой ама пустата сиромашия до там води :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...