Jump to content

Търся Информация


Recommended Posts

Здравейте колеги,имам нужда от помощ при свързването на волана за да функционират копчето за усилване на радиото и т.н.Колата е Ауди А3 модел 2006.Беше с обикновен волан.Сега си купих мултифункционален.На новия има кабел с букса,обаче при мен няма,т.е. не се вижда има само букса за еърбега.Да не би да има под корите около стартера и лостчето за чистачките?

Моля някой ,ако знае да сподели!

Благодаря предварително.

Редактирано от tarikata_cs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,имам нужда от помощ при свързването на волана за да функционират копчето за усилване на радиото и т.н.Колата е Ауди А3 модел 2006.Беше с обикновен волан.Сега си купих мултифункционален.На новия има кабел с букса,обаче при мен няма,т.е. не се вижда има само букса за еърбега.Да не би да има под корите около стартера и лостчето за чистачките?

Моля някой ,ако знае да сподели!

Благодаря предварително.

Кой от двата волана си си купил? С мултифункционалните копчета или с типтроник копчетата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой от двата волана си си купил? С мултифункционалните копчета или с типтроник копчетата?

С мултифункционалните ,колата е с ръчни скорости.Ето линк да се види: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=6023...mp;#entry862202

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ти блока за управление на волана, слага се допълнително .

Знаеш ли къде го има и ли кой точно е този блок за да го потърся?

P.S. Ако някой би могъл да ми помогне,ще си заплатя за услугата с удоволствие.

Мерси за отговора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност ти трябва първо нов въртящ правател за еърбега с допълнителна букса към модула в геврека, препрограмиране на модула Steering wheel computer, и ако не поддържа бутоните се заменя и той. Оттам нататък по Can тръгва сигнала и нямаш повече проблеми. Между другото сега в Порше има промоция за интерфейс за USB на цена от 250 лв., закача се вместо ченджър и се управлява лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега има ли напредък ,че и аз искам да сменям волана да знам какво ме очаква

Все още не.Като остане време мисля да отида до Порше. Ако пък ти получиш инфо сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...