Jump to content

Смяна на заден стоп и мигач (В4)???


Recommended Posts

Здравейте, може ли някой да ме насочи къде да ми сменят заден стоп и мигач на Audi 80 B4 седан (двете части), т.е. някъде където ще го направят качествено с поставянето на уплътненията, които май се махат трудно. Предполагам, че мога да ги закупя от ДиН, които са представители на Хела? Ако някой сподели информация, ще съм много благодарен! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е трудно... едното е с гумено уплътнение(външното тяло). Вътрешното е с болкит. Вътрешното на тия жеги изобщо не е проблем, отвинтваш болтовете и дърпаш... после остъргваш с нож. Правиш си болкита с формата на пръчка и пак го поставяш. А мисля че всеки електро сервиз би го направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, може и да се пробвам...

Казаха ми, че не било задължително да си купувам пак Хела, на Дюпон/Dupon пак ставали добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК, може и на старо, но ме притеснява да не е краден, ако имат веднага в наличност и не е маркиран може и такъв да взема... явно ще се ходи ди Симеон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма гаранция, че е от ударена кола... просто не искам да спонсорирам крадците и да ставам част от веригата... по-добре да си купя нов неоригинален, отколкото краден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма гаранция' date=' че е от ударена кола... просто не искам да спонсорирам крадците и да ставам част от веригата... по-добре да си купя нов неоригинален, отколкото краден...[/quote']

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да те похваля за начина ти на мислене... така е.

Но и в чужбина маркират коли.. , пък и големите автоморги едва ли се занимават с крадени истории. Виж за тия по "Симеон" не съм много сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да те похваля за начина ти на мислене... така е.

Но и в чужбина маркират коли.. ' date=' пък и големите автоморги едва ли се занимават с крадени истории. Виж за тия по "Симеон" не съм много сигурен.[/quote']

Аз не съм много запознат с моргите, знам само за магазините по Симеон... къде другаде може да се търси?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...