Jump to content

Проблемче


KAD

Recommended Posts

Колеги появи едно слабо виене при скорост от 70-90 км .При натискане на спира4ката изчезва после пак се появава .Лагерите и двата отпред са сменяни а реглаж на предница не сам правил защото не дърпа на никаде.МНЕНИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни спирачните дискове за ръб, който се опира някъде.

[/quo

Когато сменяха лагера сваляха спира4ните апарати те дисковете дето имаха ръб едно ама те си го имаха и преди това ВЪПРОСА МИ Е може ли наистина това да е проблема и ако е това как да го реша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ти защо сменя лагерите? Преди това пак ли виеше?

По същия начин ли виеше?

ами те си бяха за смяна между виене на лагер и тожа няма ни6то об6то лагера бу4и и като натиснеш спира4ката не спира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами те си бяха за смяна между виене на лагер и тожа няма ни6то об6то лагера бу4и и като натиснеш спира4ката не спира

ОК, само исках да уточним :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали са ти смазали плъзгачите на спирачните апарати ? Ако не са - подобен шум е нормален, лошото е че след това следва блокаж на колело...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали са ти смазали плъзгачите на спирачните апарати ? Ако не са - подобен шум е нормален, лошото е че след това следва блокаж на колело...

Aми тожа незнам но ако не са как да ги смажа ясно ще сваля гумата но за кои плъзгачи имаш предвид,на спирачните апарати каде точно се намират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре имаш отговор ама имаш ли решение , казваш нешто и край както и мнението ти в по ранен мой пост за вибраций на директ на автомата и мнението ти 4е е вътрешно каре а всътнощ се оказа мека връзка ,,, по-добре 4е не те послушах а послушах други колеги с мнение и РЕШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА

Aми тожа незнам но ако не са как да ги смажа ясно ще сваля гумата но за кои плъзгачи имаш предвид,на спирачните апарати каде точно се намират
Ами добре имаш отговор ама имаш ли решение , казваш нешто и край както и мнението ти в по ранен мой пост за вибраций на директ на автомата и мнението ти 4е е вътрешно каре а всътнощ се оказа мека връзка ,,, по-добре 4е не те послушах а послушах други колеги с мнение и РЕШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА
Ами добре имаш отговор ама имаш ли решение , казваш нешто и край както и мнението ти в по ранен мой пост за вибраций на директ на автомата и мнението ти 4е е вътрешно каре а всътнощ се оказа мека връзка ,,, по-добре 4е не те послушах а послушах други колеги с мнение и РЕШЕНИЕ ПО ВЪПРОСААми добре имаш отговор ама имаш ли решение , казваш нешто и край както и мнението ти в по ранен мой пост за вибраций на директ на автомата и мнението ти 4е е вътрешно каре а всътнощ се оказа мека връзка ,,, по-добре 4е не те послушах а послушах други колеги с мнение и РЕШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА
ТАЗИ КРИТИКА Е ЗА ДРУГАРЯ ГЪЛЪБОВ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре пич, щом искаш истинска диагноза - има сервизи за тая работа, ако махленските не вършат работа - има официални сервизи. Тук идеята е безвъзмездна взаимопомощ, за която въпросното пенене хич не е на място. Давам предположения като изстрадал собственик на каруца марка Ауди, ако имах кристална топка сигурно щях да ти кажа по-точно за какво иде реч...

Отделно от всичко искаш мнение веднага - е не става, някои хора работят освен всичко... Ако отговаряш за компютрите в огромна холдингова структура ще ме разбереш...

Дано си решиш проблемите по колата, аз лично спирам да изразявам мнения по твоите теми, така и така явно няма смисъл от тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре пич, щом искаш истинска диагноза - има сервизи за тая работа, ако махленските не вършат работа - има официални сервизи. Тук идеята е безвъзмездна взаимопомощ, за която въпросното пенене хич не е на място. Давам предположения като изстрадал собственик на каруца марка Ауди, ако имах кристална топка сигурно щях да ти кажа по-точно за какво иде реч...

Отделно от всичко искаш мнение веднага - е не става, някои хора работят освен всичко... Ако отговаряш за компютрите в огромна холдингова структура ще ме разбереш...

Дано си решиш проблемите по колата, аз лично спирам да изразявам мнения по твоите теми, така и така явно няма смисъл от тях...

Колега извинявам се за малко свадливия тон но ми дойде малко нанагорни6те през последните дни та за това бях малко по рязък, за каруците си прав за работата също за съжаление и на мен ми се налага да работя така 4е още един път сори за кофтия тон

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,аз имах почти същия проблем и се оказа че е от гумите,просто смених местата им,т.е. задните отпред и обратно,пробвай и кажи,получава се от изгарянето на каучука с времето този шум или от качеството

Редактирано от stefanaki74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре имаш отговор ама имаш ли решение ,........................ТАЗИ КРИТИКА Е ЗА ДРУГАРЯ ГЪЛЪБОВ

ти пък сега,още малко и на бой ще скочиш,няма смисъл знаеш. :D Що не се обадиш са се видим,може и да измислим нещо по въпроса за шума?

..............................получава се от изгарянето на каучука с времето този шум или от качеството
недей бе човек,какво "изгаряне на каучук" те тресе и тебе :rolleyes: ,както казва KYPO жегата ни мори май B)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...