Jump to content

Късо съединение


Recommended Posts

След силен дъжд имаше 3 пръста вода на пода от лявата страна на купето(бях спрял на тротоара).Централното заклъчване отказа,плафона на тавана също.Преместих я на равно и в същото време изпиСУКА някъкъв сигнал нечуван до този момент.Загасих я.Повече не съм я палил.Същия ден авариините се бяха вклучили,спрях ги,но след около минута пак се вклучиха.Махнах клемата на акумулатора.Тази вечер реших да запаля -да ама не.(Днес сутринта съм заборавил клемата-акумулатора паднал).Взех ток от друг автомобил и ужас -пращене от високоговорителите,стартера не завъртя и издаваше странен звук.Моля за съвет.Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там, където казваш, от лявата страна на купето, по-точно в краката на шофьорското място се намира комфорт модула, който има отношение по централно заключване, плафони, ел стъкла, в някаква степен и аварийните, изобщо повечето неща, които си описал. Най-вероятно се е намокрил доволно и от него са ти тръгнали проблемите, което не значи, че и нещо друго не е изгоряло. Та мисълта ми е, започни от него, но понеже гледам имаш и други симптоми, отиди при някой, който е добре запознат със системата на действие на тоя модул.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...