Jump to content

Помощ проблем с оборотите


Recommended Posts

Имам АУДИ 90 2.3Е и имам проблем с ниските обороти. На газ пали работи си нормалноно на бензин работи над 3000. Падне ли под тиах гасне.Не иска и да пали на бензин. А наГАз пали .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам АУДИ 90 2.3Е и имам проблем с ниските обороти. На газ пали работи си нормалноно на бензин работи над 3000. Падне ли под тиах гасне.Не иска и да пали на бензин. А наГАз пали .

Изобщо ли не пали на бензин или само когато е топла? И колата ти с механична инжекция ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам превключвателя газ/бензин не ти е автоматичен?Провери клапата на дебитомера дали затваря/отваря докрай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не иска да пали на бензин? Този проблем ми се полу4и и няколко пъти преди да сложа газ.

Ако колата ти е с мех. инжекция, имаш един потенциометър за въздух, който се намира от лявата страна на главата на инжекционна.Трябва да се регулира при специалист по инжекционите. Лошата новина е, че може и да е за смяна. Цената му като нов е около 250 лв./оригинален/. За по сигурно иди да ти я прегледат в сервиз Мотоман. Търсиш Росен. Момчето е страшно кадърно. От 3 години ходя при него и съм без забележки.Влез в сайта на BOSCH и намери адреса и телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...