Jump to content

2 broq S4 idwat w burgas


Recommended Posts

Opel Astra GSI 16V :D A bre ' date='ako Audito gi pravi za 13.73 400te metra smqtam nqma da ima problem s Astrata.[/quote']

Да така е ако ги прави всеки път за толкова ще бие Астрата със малко :D ама от летящ старт.....не знам :D Астрата преди месец размаза тотално от летящ старт Ауди ТТ 225кс и собственикът му беше готов на самоубииство след това :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dobro e subaruto... trqbwa da organizirame i s2-kata da se probwa, a az shte iskam rewansh :D

То че е добро е ясно, но и ти се представи мноо добре според мен, вярно че все пак има само един победител, но Аудито в никакъв случай не се изложи мисля :D . Аз лично мноо се изкефих как на старта тръгна със задницата настрани :D:D:D

Наистина ще е мноо интересна(и успорвана) гонката и със S2-ката, жалко че човека не дойде, но да се надяваме че следващия път ще се пробва и той :D

Ето и видеотата като предварително се извинявам за "не до там доборото" качество :D

1. Старт от място : http://free.techno-link.com/TURBO/Burgas03...04/DMC_1965.AVI 2.6МВ

2. Летящ старт : http://free.techno-link.com/TURBO/Burgas03...04/DMC_1967.AVI 2.0МВ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dobro e subaruto... trqbwa da organizirame i s2-kata da se probwa, a az shte iskam rewansh :)

Best Regards,

S4 Biturbo

:D nqma problem za revan6a,i az iskam da organizirame s2-kata ,ama po natatak to i bez tova sega zima moje az da doida do sofiq toq pat 6te se razberem mislq 4e audito tvoito e po dobro ot stelta po moe mnenie :):shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jalko 4e nqma da otide i S2-kata :shock:

O mnogo interesna bi bila gonka na S4-to na Peterl s Astrata na bega4a - spored men 150-te atmosferni kon4eta nqma da pusnat avanta na S4-kata

Koq ot dwete beshe tazi astra?

Pyrwata beshe zle i moje i da e bila 150 konq. Obache wtorata beshe gotina I sobstwenika i e pi4! I Astrata ebshe dobra... toi kaza che e malko nad 200 konq ... wse edno go bih .. no beshe blizko de :)

Az rewanshi ne iskam, che kolata mi w momenta e s nadupchen cooler. Ochewidno po startowete se e razshirila dupkata i za towa pochna da mi seche ...

Sega widqh che ima snimki ot dnes na slednia adres:

http://www.streetracersbg.com/

Obache towa koeto me ubi e tozi pic:

streetracing-03-01-2004%20029.jpg

http://streetracersbg.t35.com/2004/2004_01...-2004%20029.jpg

Basi ne znaeh che werno prednicata mi bqga nqkyde kym kosmosa ... ne e istina!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koq ot dwete beshe tazi astra?

Pyrwata beshe zle i moje i da e bila 150 konq. Obache wtorata beshe gotina I sobstwenika i e pi4! I Astrata ebshe dobra... toi kaza che e malko nad 200 konq ... wse edno go bih .. no beshe blizko de :)

Ако ти е казал(изхвърлил :shock: ) че е била малко над 200 коня се надявам Тошко да ти е обяснил че това може да стане малко трудно понеже цената на 200кс кит за такава Астра даже да го купиш и поотделно и да ти излезе най най ефтино е доста над цената на самия автомобил :) Освен това нищо от нещата които се сменят не може да се направи в квартална работилница в България за да се намали малко цената :D

Вярно вървеше добре колата....за Астра със чип и powercap на смукателния колектор.....това е друг тунинг нямаше тя :D И освен това ти го биеш от място...напълно естественно все пак имаш 4 движещи колела, но от летящ старт вървяхте един до друг до колкото успях да видя май 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D nqma problem za revan6a,i az iskam da organizirame s2-kata ,ama po natatak to i bez tova sega zima moje az da doida do sofiq toq pat 6te se razberem mislq 4e audito tvoito e po dobro ot stelta po moe mnenie  :)  :shock:

Super za stelta - bih velal i s nego da se pusna :-)... tozi stelt samo ot tebe li e gubil do sega ? Ima li drugi koli koito da sa po-burzi ot stelta na 1/4 mile oswen teb ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):D da samo az stelta bi dori por6e 996 bi-turbo 420 konq samo 4e edvali 6te se saglasi s teb za6toto sobstvenika mu e mnooooo tap :shock: i edvali 6te se saglasi :)

Ima li drugi koli koito da sa po-burzi ot stelta na 1/4 mile osven teb

ami tuka po 4ernomorieto nqma no ima edin sl-55 amg bi turbo li kompresor li tam neznam ko be6e deto e 506 konq koito varvi zverski i na 400m e zalepen za zadnata bronq ina4e drugi nqma , dosega sam se puskal s dosta koli o6te nesa me bili ama i tova 6te stane a kato stane 6te q napravim o6te pak da im e trudno, ako moje6 pusni se s dodja prosto ei taka za sporta ama sobstvenika mu e tap kat gaz taka 4e neznam kak :roll: :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  :D da samo az  stelta bi dori por6e 996 bi-turbo 420 konq samo 4e edvali 6te se saglasi s teb za6toto sobstvenika mu e mnooooo tap  :shock: i edvali 6te se saglasi  :)
Ima li drugi koli koito da sa po-burzi ot stelta na 1/4 mile osven teb

ami tuka po 4ernomorieto nqma no ima edin sl-55 amg bi turbo li kompresor li tam neznam ko be6e deto e 506 konq koito varvi zverski i na 400m e zalepen za zadnata bronq ina4e drugi nqma , dosega sam se puskal s dosta koli o6te nesa me bili ama i tova 6te stane a kato stane 6te q napravim o6te pak da im e trudno, ako moje6 pusni se s dodja prosto ei taka za sporta ama sobstvenika mu e tap kat gaz taka 4e neznam kak :roll: :D:D:D

Zashto nqma da se sugasi stelta ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мнго яка гонка се полу4и аз не можах да изкарам моита кола за6тото в момента е на боядисване 6те я поосвежа малко но на пролет 6те се пуснем с това ауди но варве6е и то добре мога само да кажа евала на мом4етата с двете аудита ако искате мойе да заповядате в irc канала е #streetracersbg ние сме там винаги само стреет-маниаци или мойе да следите гонките в бс на www.streetracersbg.com :shock:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  :D da samo az  stelta bi dori por6e 996 bi-turbo 420 konq samo 4e edvali 6te se saglasi s teb za6toto sobstvenika mu e mnooooo tap  :shock: i edvali 6te se saglasi  :)
Ima li drugi koli koito da sa po-burzi ot stelta na 1/4 mile osven teb

ami tuka po 4ernomorieto nqma no ima edin sl-55 amg bi turbo li kompresor li tam neznam ko be6e deto e 506 konq koito varvi zverski i na 400m e zalepen za zadnata bronq ina4e drugi nqma , dosega sam se puskal s dosta koli o6te nesa me bili ama i tova 6te stane a kato stane 6te q napravim o6te pak da im e trudno, ako moje6 pusni se s dodja prosto ei taka za sporta ama sobstvenika mu e tap kat gaz taka 4e neznam kak :roll: :D:D:D

Zashto nqma da se sugasi stelta ?

:D:D:D ami za6to za6toto toi varna navan neizliza po nikakav na4in

posle ako ti iska6 da otide6 trqbva da vidim kakvo mu e nastroenieto

posle pak trqbva da e siguren 4e 6te te bie za da ne se izloji i o6te nqkolko tapni takiva

vij sega ako otiva6 kam varna obadi se na NATOCHENIA toi 6te go organizira mislq :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Peterl  

imah v predvid astrata na bega4a - za jalost neq q e nqmalo v4era a i sum siguren 4e varvi dosta pove4e ot tezi s koito si se puskal v Burgas

Ami ae az sha si oprawq cooler-a i da se begame? :shock:) Kyde e tazi astra? Nema nachin ko mi e nared kolata da me bie oswen ako neshto ne se e osral tozi koito q e prawil :) I btw ne e chestno da biem 1100 kila sreshtu 1850 po dqwolite :) moeto si e tank :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koq ot dwete beshe tazi astra?

Pyrwata beshe zle i moje i da e bila 150 konq. Obache wtorata beshe gotina I sobstwenika i e pi4! I Astrata ebshe dobra... toi kaza che e malko nad 200 konq ... wse edno go bih .. no beshe blizko de :D

Ако ти е казал(изхвърлил :shock: ) че е била малко над 200 коня се надявам Тошко да ти е обяснил че това може да стане малко трудно понеже цената на 200кс кит за такава Астра даже да го купиш и поотделно и да ти излезе най най ефтино е доста над цената на самия автомобил :) Освен това нищо от нещата които се сменят не може да се направи в квартална работилница в България за да се намали малко цената :)

Вярно вървеше добре колата....за Астра със чип и powercap на смукателния колектор.....това е друг тунинг нямаше тя :D И освен това ти го биеш от място...напълно естественно все пак имаш 4 движещи колела, но от летящ старт вървяхте един до друг до колкото успях да видя май 8)

Dree mi kolko konq e :D Izkefi me sobstwenika - pi4 e :D BTW koi e toi ? :D) Goworime za astrata koqto nomera i beshe sys "CH" itpred ...

Shto se otnasq do letqshtia start - dyrpah mu no malko .... chak az se uchudih ... i nakraq mai na poslednia start mi i otseche :D Tree da naprawq inspekcia na kolata ... ne me pitai kak sym se pribiral s towa nasichane .. bratche ne moe da zadminesh edna kola po pytq :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
напълно естественно все пак имаш 4 движещи колела' date=' но от летящ старт вървяхте един до друг до колкото успях да видя май 8)[/quote']

:cry: Ako tova koeto prochitam e verno, bih iskal da kazhesh kolko pari iskash da schupja toja smotan G-Tech-Pro pred ochite ti, Peterl. Prosto tolkova krivi danni da ti dava, njama smisul da se muchish poveche s nego :?

Njakakva Astra, ako shte da e 200 konja da vurvi na ravno s teb... leleeeeee, Boje opazi!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно естественно все пак имаш 4 движещи колела' date=' но от летящ старт вървяхте един до друг до колкото успях да видя май 8)[/quote']

:cry: Ako tova koeto prochitam e verno' date=' bih iskal da kazhesh kolko pari iskash da schupja toja smotan G-Tech-Pro pred ochite ti, Peterl. Prosto tolkova krivi danni da ti dava, njama smisul da se muchish poveche s nego :?

Njakakva Astra, ako shte da e 200 konja da vurvi na ravno s teb... leleeeeee, Boje opazi!!!!!!!!![/quote']

Eftina begachka - honda civic ss 160 koncheta :cry: Teji pod ton i reje kuco i sykato zaradi towa ... se taq! I ne mi plui gtech-a! Kazal sym koito ne mu wqrwa - do skoro imah wyzmojnost da demonstriram - dawam edin hronometyr ili si nosite wash si i merime! Da widime kolko se razminawa ... se taq.... tochka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...