Jump to content

2 broq S4 idwat w burgas


Recommended Posts

:cry: koj e kazal' date=' che s hronometur v ruka mojesh da dadesh vuobshte njakakuv realen rezultat?

Veche se navih da si kupja staria G-Tech samo i samo za da moga da ti dokaja "cherno na bjalo" kolko greshi novia, kojto ti imash.[/quote']

OK, chakam te :cry:

0-100 ne mojesh da zasechesh s hronometyr, no na 0-200 greshka ot 0.5 s gronometyra e dopustima! Ili gresha?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi - nqma smisul da si go kupuva6 stariq Gtech 4e da dokazva6 - povqrvai mi dokazano e - a i kato vidi6 kakvi vremena davat koli - originalni prosto e banalno :cry:

E tova e istinata :

4.93-0-100kph.JPG

Tuka otklonenieto e minimalno - e v moqta kola ne raboti kato horata nikoi G-tech no tova e drug vupros , Kele6a moje vi obqsni

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Killerbee, az sum napulno suglasen s teb che novia dava seriozni otklonenia za razlika ot staria, no kakto vizdash vse oshte ima hora, koito mu se kefjat jako, kato Peterl na primer. :cry: Tochno i za tova iskam da supostavim dvata zaedno na edna i sushta kola za da se vidi naj-dobre.

Peterl, tova da zasichash kola s hronometur v ruka mi zvuchi dosta nelepo, no sum gotov da se suglasja na greshka v ramkite na secunda pri polojenie, che ot 10 opita rezultatite ne sa po-razlichni ot 0.5s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...