Jump to content

Recommended Posts

Как ще се развият нещатата гонка 400м 1000м еластичност

Бате кво да ти кажа , Шкодата е доста по тежка от Голфа , и спокойно отвява 2.6 на квато искаш дистанция , макс скороста е еднаква кажи речи.

Ауди 1.8Т трябва да е 192-195 к.с. щото като гледам най-вероятно е АЕБ мотор или пак някой от тези години който ползва ККК К03 турбина която си вади толкова с чип.

Ако голфа е 150 к.с. и колите са в добро техническо сустояние аз съм сигурен че аудито с чипа ще е първо след това голфа и накрая Ауди 2.6, като разликата м/у теб и голфа няма да е голяма ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехо.. аз съм тук и на линия за състезанието! Killerbee отиде на море за няколко дни и след като си обслужи колата ще ги сложим на чертата.

М/у другото отнесох едно TT 1.8T Quattro в отсечката Созопол-Приморско. Подпирах го през цялото време по завойте, пича подаваше газ доста, започна да сече завойте, аз продължих да карам в моето платно, защото по това време на годината пътя е доста натоварен и на първата подходяща права от към 120 до 170 си го изпреварих както пише по книгите. Самият аз бях изненадан, но определено бях по-бърз от него. Разделихме се с приятелска размяна на бибиткания заради гонката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голфа ще ги прескача Аудитата, много е лек. За сравнение ще кажа че Голф 1.6 върви повече от същото А3

Другият ми Golf IV е 1.6SR *(101hp) ... ако е наистина така немога да си представя А3 1.6 що за "динамичен" автомобил е. Ходих до София с другия Golf преди да взема 1.8T-то и явно бях отвикнал да карам по-слаба кола, но определено след 140/150 го няма никакъв. Повярвайте ми това не е вашия мотор. Отделно с аналогично каране 160+ км/ч през цялото време ми даде 1.5л на 100км отгоре разход в сравнение с 1.8T

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето малко данни свалени от Prospeed за чиптунинг

Audi A4 1.8 T (163 HP)Quattro

Оптимизиран управляващ софтуер за увеличаване на мощността и въртящия момент на двигателя.

Мощност преди тунинга: 163 HP

Увеличение на мощността: +42 HP

Увеличение на въртящия момент: +49Nm

Audi A4 2.6 (150 HP)

Оптимизиран управляващ софтуер за увеличаване на мощността и въртящия момент на двигателя.

Мощност преди тунинга: 150 HP

Увеличение на мощността: +15 HP

Увеличение на въртящия момент: +20Nm

Изводите си ги правете сами :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...