Jump to content

Проблем с ABS- а


pipo22

Recommended Posts

Колеги, някой може ли да помогне? Карам А6 автомат и имам следния проблем:

Когато сутрин излизам за работа паля колата и тръгвам, спирачките са без проблеми, но когато мина пет- шестстотин метра започва да пищи компа и дава грешка. Когато това се случи спира да работи и ABS- a. Карам я на диагностика, ама като я закачат на компа не показва грешки. От какво може да е това?

post-39327-1250249879.jpg

Редактирано от pipo22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, по всяка вероятност проблема с АБС-а е обичaиният, по електронния модул и за пореден път ще кажа лично на потребител с никнаме : skiller_1

оправя ги wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също ти го препоръчвам на мен ми го направи преди месец.моя в началото започна така после вече се скапа тотално.та колегата skiller_1 е твоя човек е не взима скъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
skiller_1 - :respekt: ! Благодарности :flehan: на всички за оказаното съдействие!

Оправи ли се колега, аз съм пратил моя, дано и той да стане :hilezh:

Редактирано от r.s.m.f.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред, даже все още ми е малко странно да не чувам пищенето и да виждам температурата и разхода вместо предупредителния знак :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е наред, даже все още ми е малко странно да не чувам пищенето и да виждам температурата и разхода вместо предупредителния знак :)

Колко ти седна ремонта?

И мен ме чака тоя АБС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти седна ремонта?

И мен ме чака тоя АБС

За 50 лева електрониката, а вече свалянето и поставянето е според това към кого ще се обърнеш, но не би трябвало да е повече от 20- тина лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А къде се намира въпростния модул че и на мен ми стана сащата работа . Отпред в левия отсек на двг. Или някаде другаде . Благодаря предварително колеги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...