Jump to content

Проблем с bixenon,В4-ка.


4oki85

Recommended Posts

Здравеите колеги -проблема е следния --- Купих bixenon и го монтирах на колата оба4е свети само на дълги не ще да смени на къси -ходих при 4овека от които го купих и проверихме да не би релето да не е в 4ас оба4е си ба4ка- премерихме с мултицета и се оказа 4е и на дълги и на къси ми дава напрежение около 12-ка и тва не позволява да се пускат дълги -къси сега отка4их едни жици и свети на къси сега да не заслепявам -- Имате ли идея какво да търся като при4ина ????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно малко черно с две крачета(диод),обръщаш го и ще тръгнат и къси и дълги.Ако не си го гръмнал вече.Така беше и при мен

не се вижда много хубаво но..

е тва е:

10318699836889622791250799166Hr4AvHlEmuapEtFFJ4pR.JPG

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прощавай, но за пръв път слагам и не съм много много наясно -тоЧно какво трябва да му направя на тва Чудо

- на моя има подобни и са 2 като ги включа круШката обръща на дълги веднага без знаЧение дали съм на къси или дълги като ги махна светят късите :rolleyes:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи си объркал кабелите,трябва да имаш схема в кутията.Гледай там какво пише и е нарисувано.

Най-добре викни някой приятел за помощ

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно ще се наложи щото забелязах и 4е единия свети по яко от другия и на къси и на дълги :stupid:)))) баххх го хааххаха

Редактирано от 4oki85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързването е елементарно...просто се чудя как го бъркате като всички букси са различни и не може да ги размениш и сбъркаш, а и в кутията си има схема по която е супер лесно... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

погледнаха го и други хора и си4ко си е то4но- то наистина няма какво да збърка6 оба4е еи го на нещо не ебава :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи проблема е следния:Инсталацията на колата е проектирана да пуска дългите и да гаси късите(и обратното).Когато пуснеш късите имаш 12в само на единия кабел на цокъла за крушката и при превключване се мести на другия,като в единия случай пуска баласта,а в другия само мести пластината.Трябва да имаш постоянен плюс 12в на късите и превключване на дългите за да работи всичко както трябва!Успех!

П.С Най-вероятно бъркаш връзването на релетата!

Редактирано от vladitdrv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...