Jump to content

Малкото табло с показващите прибори..


Marty

Recommended Posts

Здравейте колеги, прецака ми се малкото табло с показващите прибори с 2те букси(за километрите) за ауди 80.. ако на някой му се намира да пише.. мерси предварително.

post-37893-1253299637.jpg

Редактирано от Marty
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, прецака ми се малкото табло с показващите прибори с 2те букси(за километрите) за ауди 80.. ако на някой му се намира да пише.. мерси предварително.

Сигурно спряха да се въртят двата брояча , а скоростомера работи ???

Виж с търсачката ,има един тон изписано по тоя въпрос . Проблема е в

една шибана жълта малка 15 зъбова зъбчатка . Много хора са го излекували

тоя проблем , аз също :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно спряха да се въртят двата брояча , а скоростомера работи ???

Виж с търсачката ,има един тон изписано по тоя въпрос . Проблема е в

една шибана жълта малка 15 зъбова зъбчатка . Много хора са го излекували

тоя проблем , аз също :bia:

да спряха да се въртят, а скоростомера си работи. търсих с търсачката ама за обортомера намерих.. светни ме как да изклекувам и аз този проблем.. (виж какво ти писах на лична)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да спряха да се въртят, а скоростомера си работи. търсих с търсачката ама за обортомера намерих.. светни ме как да изклекувам и аз този проблем.. (виж какво ти писах на лична)

Разгледай ТОВА и ще

добиеш представа . Жълтата зъбчатка също се вижда .

Най рисковано е свалянето на стрелката , при мен излезе навремето цяла ,но при

някои се е чупила.

Преди време в подобна тема писах , че подбирах при мен малката зъбчатка в магазин

за резервни части за електронни компоненти (зъбчатката е от механиката на старите

касетофони) и струваше 50 ст. С много малко доработка с пиличката и каквото там

инструментче е нужно , я докарах до формата на оригиналната . Важно е да е с 15 зъба

иначе няма да отчита точно . При мен новата зъбчатка е навъртяла вече към 50 К.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай ТОВА и ще

добиеш представа . Жълтата зъбчатка също се вижда .

Най рисковано е свалянето на стрелката , при мен излезе навремето цяла ,но при

някои се е чупила.

Преди време в подобна тема писах , че подбирах при мен малката зъбчатка в магазин

за резервни части за електронни компоненти (зъбчатката е от механиката на старите

касетофони) и струваше 50 ст. С много малко доработка с пиличката и каквото там

инструментче е нужно , я докарах до формата на оригиналната . Важно е да е с 15 зъба

иначе няма да отчита точно . При мен новата зъбчатка е навъртяла вече към 50 К.

колега искам да си взема цялата част където съм показал на снимката.. просто на някой ако му се намира да продава на части да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз имам едно табло което е без оборотомер. Само не съм сигурен дали не беше за смяна това малкото зъбче за дневния километраж където си оградил на снимката. преди съм разпитвал по сервизи ако ти не можеш сам смяната е към 5 лв. Няма смисъл да ти пращам части ще ти го дам цялото направо ако имаш интерес пиши :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене също беше изронено малкото зъбно колело.Отидох при едни зъботехници които правят протези,дадох им го,и ми го изляха от медицинска пластмаса,която е много здрава.Струваше ми 30 лв.Скъпо,но надеждно.Забравих да спомена,че трябваше да разглобя здравия километраж на един приятел,за което много му се молих,за да дам здраво зъбно колело по което да излеят новото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още ли търсиш.Пробвай моя вариант.Ама не на всеки му се дават толкова пари за такова малко нещо. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...