Jump to content

Окачване на Ауди А3 1.8Т и...


client1881

Recommended Posts

Здравейте,

Извинявам се, ако не съм намерил правилното място за темата.

Имам два проблема:

1ви: Налага ми се да сменя някои неща по предницата (има някакво тропане при неравности) смених биалетките, но продължава да си тропа. Въпросът ми е; Освен биалетките какво друго е необходимо да се смени и дали е удобно някой да ми даде схема на окачването на А3 1.8Т - 150 к.с. от 1999 г.

Целта ми е да погледна, а може и някой да сподели, колко са шарнирните билтове на предното окачване (до колкото знам са два носача, но с по един шарнирен болт или с по два - горен и долен)?

1ри: Когато автомобила е студен и понякога топъл (при топъл е по рядко) при запалване се чува някакво жужене за около 1-2 сек. За този проблем отговорът от разговор с приятели научих, че е разбито нещо по стартера или бендикса...или нещо подобно (не разбирам много, за което се извинявам, ако се изразявам, като лайк).

Благодаря ви предварително и ви желая според и хубав ден.

Поздрави: client1881

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прикачвам ти картинка на окачването, ако нещо не ти е ясно питай.

Относно тракането сутрин, е трудно да се каже без подробно описание или да се чуе.

post-11185-1255422358.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно стартера,може да е останал на сухо и да трябва да се смаже.При мен беше така,но звука беше по скоро като скърцане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...