Jump to content

Проблем с тока :(


cegavara

Recommended Posts

Проблемът ми е следния, десния мигач ми светна постоянно, носих го на ремонт не знам какво правиха но в моментакато светна аварийните ми мигат с тях всички други лампи по таблото които светят когато е на контакт, уредите ми не работят, мига4ите се оправиха но има някакав проблем при който десния мига4 е свързан с другите лампи, а като дам на контакт не светват, Някой с подобен проблем :) ???? Ауди 80 1.8 S 1990

Редактирано от cegavara
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът ти електрически, ама я го обясни пак и малко по-хубаво... :)

Ми колко по хубаво чти внимателно и последователно :hilezh: не мога по добре да обясня май!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се отвори и да се търси причинатаПо-добре я закарй някаде другаде,кадето ще оправят първо тяхната работа и после дефекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колко по хубаво чти внимателно и последователно :rolleyes: не мога по добре да обясня май!

Четох много внимателно, но пак нищо не разбрах.

Освен проблема с релето за мигачите, какъв още проблем имаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми колко по хубаво чти внимателно и последователно :rolleyes: не мога по добре да обясня май!

Най- вероятно така, както си обяснил ти взема МИНУСА за мигача(ако през ключа за пускане на мигача ти подава ПЛЮСА) през през магистралата на таблото и така прекарва ток през всички контролни лампи на таблото ,чийто общ край е по схема към тази магистрала...И ТАКА ПРЕЗ КРУШКАТА НА МИГАЧА ВРЪЩАШ ПЛЮС КЪМ ОБЩАТА МАГИСТРАЛА НА ЛАМПИТЕ ОТ ТАБЛОТО.......И ЗА ТОВА СВЕТЯТ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...