Jump to content

Филтер маслен на 2.5 тди


Biker_boy

Recommended Posts

Колеги предстой ми смяна масло и филтри на A6 2.5 tdi 1999 г 150 коня мотора ,приятел с такова ми каза че освем големия филтер за маслото имало и 2- ри някакъв малък дето е за маслото на главите, гледах ама не можах да го видя къде ще се намира може ли някои да ми постне някаква снимка или да каже къде се намира този филтер много ще съм ви благодарен

п.п Ползвах търсачката, ама не успях да намеря нужния ми отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казва се филтър за картерните газове - струва 100+ лева и се сменя на 120 000 км.Има цели теми за него с картинки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казва се филтър за картерните газове - струва 100+ лева и се сменя на 120 000 км.Има цели теми за него с картинки.

Мерси много колега за бързия отговор. Значи да търся филтер на картерните газова в търсачката така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си на ти с английския ето една тема Посети моя сайт.Иначе в тоя форум има даже доста теми ,ама голямо четене ще падне щото по български тука всеки пише и дава мнения без да е сигурен в тва дето казва :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не го търси в търсачката, а в магазина и не се чуди, а го купувай и сменяй, и по -добре смяната да стане от човек, който разбира

п.с егати неграмотния пост съм пуснал, ама ме мързи да го едитвам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще го сменям че като чух какво става ако не го смяня разни прецакани разпределителни валове :hilezh:

п.п страпно много благодаря на TDI_Fan за полезната тема добре че едно време не бягах по английски :hilezh:

Редактирано от Biker_boy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...