Jump to content

теч на нафта от помпата(ГНП)


iliaa

Recommended Posts

Здрашейте колеги имам следния проблем,започна да ми капе нафта от гнп-то и имали някав начин да се отстрани този теч че много мирише на нафта а и доста харчи така,според мен трябва да се смени гарнитурата но не сам много сигорен,бихтели ме насочили кам някои добър майстор,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са комплект гарнитури и е добре да се сменят всичките заедно, освен, ако не си абсолютно сигурен от коя точно ти тече и че, от другите не тече.

Вариантите са два:

1. Помпата се сваля, сменят се гарнитурите + някакъв семеринг и съответно, след това следва зацепване на ремъка и някакъв реглаж, тъй като е била отваряна.

2. На място се сменя гарнитурата на горния капак (най-често от нея почва да тече) и се прави реглаж.

При мен също има малък теч от горния капак и се двоумя, кой от вариантите да направя.

А за сервиз, аз лично се обърнах към Мишо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са комплект гарнитури и е добре да се сменят всичките заедно, освен, ако не си абсолютно сигурен от коя точно ти тече и че, от другите не тече.

Вариантите са два:

1. Помпата се сваля, сменят се гарнитурите + някакъв семеринг и съответно, след това следва зацепване на ремъка и някакъв реглаж, тъй като е била отваряна.

2. На място се сменя гарнитурата на горния капак (най-често от нея почва да тече) и се прави реглаж.

При мен също има малък теч от горния капак и се двоумя, кой от вариантите да направя.

А за сервиз, аз лично се обърнах към Мишо.

mersi za otgovora kolega,a nqkakvi kordinati da mi dadesh na misho.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...