Jump to content

продавам на части А4Б5


Recommended Posts

Колега за а4 2000 година феис ми трябва стъклото за ляво огледало с подгрев.Какво имаш ?и какви парички е ?
нямам в момента,евентуално другата седмица
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Отговори 322
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

A4 1,8I 98Г всичко без кожа,седан сив ;1,8ТQ седан сив металик ,комби тъмно син металик;1,9тди 98г комби сив металик и седан бордо металик автомобилите се намират в Разград очаквам още няколко автомобила за части всички са леви волани при интерес 0876363938 или ЛС.

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 1,8I 98Г всичко без кожа,седан сив ;1,8ТQ седан сив металик ,комби тъмно син металик;1,9тди 98г комби сив металик и седан бордо металик автомобилите се намират в Разград очаквам още няколко автомобила за части всички са леви волани при интерес 0876363938 или ЛС.

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A4 1,8I 98Г всичко без кожа,седан сив ;1,8ТQ седан сив металик ,комби тъмно син металик;1,9тди 98г комби сив металик и седан бордо металик автомобилите се намират в Разград очаквам още няколко автомобила за части всички са леви волани при интерес 0876363938 или ЛС.

:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега, интересува ме цена за необорудвани десни врати на A4 1,8 Т 98Г комби тъмно син металик. Ако има дай снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересува ме цена за необорудвани десни врати на A4 1,8 Т 98Г комби тъмно син металик. Ако има дай снимки

Колега оказа се че имам само сив металик.Ако не си намериш други заповядай 40лв на гола врата(само външна част)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега оказа се че имам само сив металик.Ако не си намериш други заповядай 40лв на гола врата(само външна част)

Благодаря колега, ако не намеря тъмно син цвят ще се възползвам от предложението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Нещо по моя въпрос колега

Извинявай колега пропуснал съм да ти отговоря.Нямам в момента.

Здравей,колега интересувам се от цената на предната лява(от пасажерската страна) малка решетка на предната броня.Благодаря

Нямам я но тя нова е 7-8лв мисля
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей колега. Ляво огледало (шофьорското) с прибиране ли е? Интересувам се само от механизма за прибиране (демек може и без стъклото) Ако да може ли цена и на ЛС. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Ляво огледало (шофьорското) с прибиране ли е? Интересувам се само от механизма за прибиране (демек може и без стъклото) Ако да може ли цена и на ЛС. Благодаря предварително.

нямам колега може и другата седмица
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...