Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

за за комплекти за А4 Б6 примерно (тези които са с новия долен носач 16 мм болт) допълнително тр да се уговорим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен, напазарувал съм 2 броя и амортисьори - сега карам друго ауди просто!

Муфталчо е супер точен!

11000 км със сменените носачи и амортисьори - проблеми няма!

Редактирано от Sako8222
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега Искам да те питам как става плащането за комплекта носачи при евентуално купуване? Изпращането гледам че си от Варна до София чрез куриер колко пари ще струва и колко време ще отнеме ? Какви пари е комплектът? Колата е А4 1.9 тди АФН комби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

плащането на комплекта става чрез наложен платеж-т.е пускам ги по куриер(който кажеш-обикновенно Еконт-казваш до кой офис ще ти е удобно,защото преди да ги платиш давам опция да се прегледат)когато са в София,те ти пускат смс,че имаш пратка и ти отиваш до офиса,виждаш

пратката и ако е това което сме говорили я плащаш на куриера,те се оправят с мен,ако не ти хареса,просто си се разходил да офиса.

Доставката отнема 24ч-т.е ако я натоваря понеделник-вторник след 9ч е при теб,цената на комплекта е 340 лв Vaico са комплектите,а доставката е около 17 лв,с Евро път излиза около 14 лв,има налични за твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега нз защо, но ми дава някаква грешка като ти ги изпращам личните и не ги получаваш. Освен ще се чуем събота-неделя да ти кажа къде да ги пратиш и да се разберем за последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колега,

преди години бях вземал комплект от теб :hilezh:

искам да поръчам за един приятел отново от тези Vaico,държи да са от тях-много ми ги хвали,та имаш ли?

На старите координати ли си,каква е цената на VAICO то?

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр.

телефона е в началото на обявата,колега-стария си е,

цената на Vaico е 340 лв,по-горе има снимки на опаковки,баркодове и всичко.

Да,като съотношение цена-марка-качество ,много ги харесват и търсят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...