Jump to content

А4 2,5 ТДИ угасна в движение


makis

Recommended Posts

става на въпрос за ауди 2002г двигател AYM угасна в движение и не иска да запали ремаците са на ред от трабичките на дюзите излиза нафта при въртене на двигателя при диагностика излиза грешка в горивния поток (дословно тестера е на български) възможно ли е ГНП да е сдала багажа .Благодаря предварително за мненията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става на въпрос за ауди 2002г двигател AYM угасна в движение и не иска да запали ремаците са на ред от трабичките на дюзите излиза нафта при въртене на двигателя при диагностика излиза грешка в горивния поток (дословно тестера е на български) възможно ли е ГНП да е сдала багажа .Благодаря предварително за мненията

по-скоро електрониката на ГНП-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-скоро електрониката на ГНП-то

и аз така мисля но не знам има ли вариант за смяна само на ел.блока или трябва да търся цяла помпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

izvinqva se za latinicata nai veroqtno ti e izgorqla elektronikata makar 4e tvoqta e po nova godina bi trqbvalo da nqma problem ako e elektronikata tvoqt 4ovek e gn. Grigorov 0898920394.

Редактирано от skiller_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам A6 2.5 TDI с мотор - AFB също така известен като "дефектния". ГНП-то му е VP44 - на Бош.

Наскоро имах абсолютно същия проблем - колата просто си угасна на пътя, без никакви признаци преди това, вървеше си като хала и изведнъж "умря". Според сервиза - електронен блок на помпата (сменя се). Казаха че са сменили и някакво бутало (технически съм доста неграмотен, та не си направих труда да запомня какво е това бутало). Ремонта в моя случай излезе 1,200лв., от колеги във форума разбрах, че има и по-евтини варианти, но пак са около хилядарка. Нова помпа в моя случай беше между 3000лв. и 4000лв.; втора употреба около 700лв. но отвсякъде казаха, че не е удачен вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...