Jump to content

Дисплей на Климатроника на А4 2001г.


speedracer

Recommended Posts

Здравейте! Kолеги от преди два дни имам следният проблем. Дисплеят на климатроника ми не показва отдолният край скалата на вентилатора и малкото вентилаторче в долният десен ъгал, иначе температурата, на която е нагласен климатроника си е там, а скалата я няма. Дисплеят ми е от малките (единият). Някой имал ли е такЪв проблем до сега? Дали е от последните студове или просто му е дошло времето? Ако имате някъква информация за това моля да споделите! Благодаря ви предварително!

DSC01995.jpg

Редактирано от speedracer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са заминали пикселите колега ... не съм сигурен аз иначе съм със същия климатроник ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не са заминали пикселите колега ... не съм сигурен аз иначе съм със същия климатроник ...

Нямам представа, ако бяха пикселите поне някои от тях трябваше да работят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам представа, ако бяха пикселите поне някои от тях трябваше да работят...

Може и подсветката нещо да има проблем ... защо не се допиташ до някой колега да го отворите и да го погледнете или в някой по качествен сервиз покрай теб ... интересно защо ги няма тези индикации ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Kолеги от преди два дни имам следният проблем. Дисплеят на климатроника ми не показва отдолният край скалата на вентилатора и малкото вентилаторче в долният десен ъгал, иначе температурата, на която е нагласен климатроника си е там, а скалата я няма. Дисплеят ми е от малките (единият). Някой имал ли е такЪв проблем до сега? Дали е от последните студове или просто му е дошло времето? Ако имате някъква информация за това моля да споделите! Благодаря ви предварително!

DSC01995.jpg

Никой ли няма представа от какво може да е това, моля помогнете! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не знае нищо по моя проблем :mukkies: , утре мисля да разглобя управляващият блог да вида дали ще мога да направя нещо. Дано да мога да си го оправя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разглобих управляващият блог, искарах дисплея почистих му гумичките под него но пак нищо не става. Съмнява ме, че някъкво от тези диотчета (или там както се казват) е изгоряло точно за тази функция на дисплея, а това вече не е в моята компетенция и незнам дали изобщо може да се разбере от какво може да е като няма схема :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...