Jump to content

РИНГОВЕ за километраж


Recommended Posts

  • Отговори 110
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

колега мн се радвам за отзивите по твои адрез! искам да попитам за моито ауди 100/с4 имаш ли и от кои модел,както и ценичка ?аз си тарся табло от с6 но докато намеря тва ште ме радва сашто много ми харесва как става евала продалжаваи в саштия дух

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

up
колега мн се радвам за отзивите по твои адрез! искам да попитам за моито ауди 100/с4 имаш ли и от кои модел,както и ценичка ?аз си тарся табло от с6 но докато намеря тва ште ме радва сашто много ми харесва как става евала продалжаваи в саштия дух

За съжалление нямам за този модел колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

<!--coloro:#0000FF--><span style="color:#0000FF"><!--/coloro--><!--sizeo:2--><span style="font-size:10pt;line-height:100%"><!--/sizeo-->ПРОМОЦИЯ на един комплект ВИСОКИ за Б3,4 на цената на ниски!<!--sizec--></span><!--/sizec--><!--colorc--></span><!--/colorc-->

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , имаш ли от ринговете и каква цена са високите и каква ниските за 80( B4 ). Гледам , че си от Бургас , случайно да знаеш колко излиза куриера до София ( до офис на еконт ) . Мерси предварително :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , имаш ли от ринговете и каква цена са високите и каква ниските за 80( B4 ). Гледам , че си от Бургас , случайно да знаеш колко излиза куриера до София ( до офис на еконт ) . Мерси предварително :respekt:

Колега значи цените са на първа страница на темата т.е. 60нормална височина и 80лв. високи. Там е и файла с инструкцията за монтаж. В момента нямам налични за Б4, но ако си избереш ще ти направя. Доставката по Еконт е около 7лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...