Jump to content

РИНГОВЕ за километраж


Recommended Posts

  • Отговори 110
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега,да те попитам освен ринговете за таблото изработваш ли рингове и за трите уреда,които са долу до пепелника?

Колко ще ми струва целия комплект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за А4/B5 правиш ли и от кой модел стоят най- добре от дълбоките или от плитките?

Таблото е с 4 броя. Ринговете са два големи и два малки. А ти от София ли си и откъде могат да се вземат?

Благодаря предварително!

:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за А4/B5 правиш ли и от кой модел стоят най- добре от дълбоките или от плитките?

Таблото е с 4 броя. Ринговете са два големи и два малки. А ти от София ли си и откъде могат да се вземат?

Благодаря предварително!

:respekt:

Колега,

кои да бъдат ринговете мисля че е въпрос на вкус. Аз например в началото си направих ниски, а сега съм с високите и се кефя повече.

Аз съм в Бургас и обикновено ги пращам с Еконт. Разгледай първа страница на темата да си изтеглиш инструкцията за монтаж.

П.П. Имам един наличен комплект от ниските. Ако искаш от високите ще ти направя.

П.П.2. Имам намерение да ходя до София другата седмица, можа да ги взема и монтирам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Много благодаря на колегата за страхотните рингове и за коректността му. Монтирани са и стоят страхотно на А4/B5. В случай, че направи и за другите прибори/въздуховоди и др./ отново ще си поръчам.

Поздрави! :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Искам да попитам нещо,което не е по темата.

Как да искарам температурата на таблото,както е показано на първата снимка? :help:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
  • 3 months later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

КИТАЙСКИТЕ ПЛАСТМАСОВИ РИНГОВЕ ЛИ?:wall:

Колега! Разсмиваш ме. Виждал съм ги и дори съм монтирал на един пич такива :steinigung:

За да ми пишеш в темата(вместо направо да си поръчаш от иБей), значи си наясно с положението, колега.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цените още ли са същите?

http://www.ebay.co.u...=item3cc3a5a95a

Смях! ! !

Колега, имате ли реална представа от изработката на предлаганите от колегата рингове?

Доставката на тези китайски пластмасарки от отвъд океанта не струва толкова, колкото изработката само на въпросните рингове на колегата. Няколко комплекта съм взимал от него, качеството на изработка, колегиалността, коректността и отзивчивостта са на ... меко казано недостижимо ниво. За който и да било търговец с какъвто и да било ранг в ebay.

В случая говорм за истински метал, неръждаема стомана, полирани, с прецизно изработени до стотна от милиметъра диаметри и фрезове за отворите.

Просто няма място за сравнение.

Което разбира се не ви задължава и можете спокойно да придобиете китайските пръчки на своя лична отговорност. :flehan:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

е никои не спори че китайските са пластмасови и аз имам такива мога да кажа че седят перфектно виждал съм и тези на колегата това нещо е трудоемко седят добре но нищо не застава по добре от оригиналните това е мое мнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

са от "китайските"....не стоят лошо.(по-точно са някакви немски)

На колегата също са добри но нямат правоъгълния "ринг" по средата....иначе са по-тънки и по- финни. :bia:

Редактирано от ru6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един бургаски фен си беше купил от китайските и ме помоли да ги монтирам  :stupid:  :hilezh: 

 

Едва ли е необходимо да казвам какви боклуци са и въобще сравнението е неуместно. А бе циганията е пълна  :runterdrueck: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...