Jump to content

Recommended Posts

Чисто нови дисплеи за табла VDO за Ауди А3,А4 и другите става въпрос за големия Фис 88х64 пиксела цената е 150 лв, с монтажа 190лв. 0899860781

post-15894-1265024090.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

цената е ниска защото тука е форум и се предполага че си помагаме в цялата работа си слагам пари за доставката+дисплея+10лв.за телефон и разправии,а монтажа мисля че струва 40лв.,за Нави плюс нямам дисплей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

моля колегата от Варна който ми изпрати таблото да ми звънне един телефон ,че му затрих координатите за което се извинявам :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нови дисплеи за табла VDO за Ауди А3,А4 и другите става въпрос за големия Фис 88х64 пиксела цената е 150 лв, с монтажа 190лв. 0899860781

имам един въпрос , значи , зимата когато е по-студено и дисплея е просто перфектен , като на снимката след смяната на колегата, и когато колата загрее и избледнява и започват да изчезват линийки :flipoff: защо се получава така? и сега като се затопли времето и почти нон стоп е прецакан..

Редактирано от pe6ko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ако е ВДО става,а монтажа го извършвам в Радомир на 25 минути е от София

Редактирано от Pepesound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега много съм доволен от резултата, вече ще си го гледам със кеф. Много точен и бърз е колегата, поздрави от бургас :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колега при мен проблема е че от време на време се показват само черти без цифри и пак се показват,но не избледняват, може ли да се оправи без смяна ? От Радомир ли си , защото често пътувам и минавам от там и мога да намина да видиш проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...