Jump to content

Продавам Ауди А6 авант 2.5-163к.с.


Recommended Posts

няма купувачи нещо - хм ...

за тази цена може да се докара Allroad от Германия, по-нов, на по-малко километри и също със "сервизна изтория" ...

Дай цената надолу и може да се погледне колата ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма купувачи нещо - хм ...

за тази цена може да се докара Allroad от Германия, по-нов, на по-малко километри и също със "сервизна изтория" ...

Дай цената надолу и може да се погледне колата ...

[/quo

За качествен ол роуд на тази цена се съмнявам,но ако го купиш от сърбин или турчин със скрити дефекти като например управлението на нивомата или заминали вазглавници 2000 лв е бройката може и да намериш,но това е друга тема по въпроса за цената мисля че е ок понеже както съм описал по-горе автомобила е абсолютно обслужен

отвсякъде и с качествени части,но винаги може да се направи компромис със цената ако интереса е сериозен.

0878186614

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма купувачи нещо - хм ...

за тази цена може да се докара Allroad от Германия, по-нов, на по-малко километри и също със "сервизна изтория" ...

Дай цената надолу и може да се погледне колата ...

Не мисля,че си прав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

За качествен ол роуд на тази цена се съмнявам,но ако го купиш от сърбин или турчин със скрити дефекти като например управлението на нивомата или заминали вазглавници 2000 лв е бройката може и да намериш,но това е друга тема по въпроса за цената мисля че е ок понеже както съм описал по-горе автомобила е абсолютно обслужен

Колега извинявай,че е офф ама възглавницата за ол роуд не е 2 бона,а 900 кинта... В германия може и да е към 900-100 евра,но тука има хубави за по 900 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...