Jump to content

проблем с палене


mim4o

Recommended Posts

всеки по студен ден в който тръгвам да паля гасне почти веднага и мое ноже да задържи оборотите и трябват около 5 пъти да паля за да подкачи и след това почва да трака и тропа сякаш е на 3 цилиндъра и след около 5 минути се оправя и тръгва.какво може да е това..?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"би трябвало" същото ли е като "сложили са"...поне старите видя ли си?

може да се получи и ако са сложени свещи с неподходящо топлинно число за твоя мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе и моя проблем е същия само че сам сас а4 ама и много зема да ми гори 9 на 100 нечовешко от 5 да скочи на 9, може ли да е дебитомер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене дебитомера е нов,а свещите съм ги копувал лично и съм ги сменял лично аз,но след това колата влезе в сервиз за други неща...та това ми е чудно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене дебитомера е нов,а свещите съм ги копувал лично и съм ги сменял лично аз,но след това колата влезе в сервиз за други неща...та това ми е чудно...

а какви пари е доло горе дебитомера че нямам даже и идея какво представлява :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе и моя проблем е същия само че сам сас а4 ама и много зема да ми гори 9 на 100 нечовешко от 5 да скочи на 9, може ли да е дебитомер

:flehan:

Ти с какъв мотор си 1.4???А4 5 на 100 сега 9 на 100!!!

Аз при 9 на 100 ще се движа с кутия бонбони да черпя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...