Jump to content

Спукан маркуч


red_ruby

Recommended Posts

Става въпрос за маркуча който свързва капака на главата с кожуха на въздушния филтър...или влиза някъде там. Моля ви кажете ми как точно се казва за да го търся и евентуално къде и на каква цена.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш на него - пробвай маслоустойчив маркуч с подходящ диаметър и дължина. Аз отдавна се отказах да ми се оаква въздушния филтър и изведох картерните газове с един дълъг маркуч под колата нейде, а дупката на филтъра запуших не помня вече с кво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене тоя тройник един ден така гръмна че се насрах (на АВТ-то)

после ходих до железарията, най обикновен маркуч, тройник пластмасов и малко скоби.

Утре ще го щракна с фотоапарата и ще го кача да видите реализацията.

Иначе ми казаха цена от 115 лева някъде.

веселба...

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточни диаметъра и ми се обади. Може да се измисли нещо. Аз произвеждам армирани, напорни, маслоустойчиви маркучи. Ще ти подаря. Стига да е до 19,5мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточни диаметъра и ми се обади. Може да се измисли нещо. Аз произвеждам армирани, напорни, маслоустойчиви маркучи. Ще ти подаря. Стига да е до 19,5мм.

хей и аз имам проблем с този тройник сте смъкна размерите и сте ти ги пратя. Знам че е често срещан проблем. само цена ти трябва ина4е аз я намерих за 95лв. ама разбирасе не ги дадох.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточни диаметъра и ми се обади. Може да се измисли нещо. Аз произвеждам армирани, напорни, маслоустойчиви маркучи. Ще ти подаря. Стига да е до 19,5мм.

а може да си даде6 телефон например

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...