Jump to content

Recommended Posts

Привет колеги , намират ми се няколко туби масло :

Castrol Magnatec 10W40 A3/B3

полусинтетично моторно масло, подходящо за използване в съвременните автомобилни двигатели,

включително турбо двигатели и такива с директно впръскване.

Отговаря на стандартите на Volkswagen и Mercedes Benz.

Маслото НЕ е турско .

Малко инфо :

Анализите на повърхността на смазваните повърхности доказват, че молекулите полепват плътно и създават стабилен маслен филм, там където е най-голям риска от износване. Създава се постоянен защитен филм точно на местата, където това е най-необходимо, предразположени най-много към износване (например коляновия вал). Измерването на износването в реално време, осъществявано по най-съвременни способи, показва, че Magnatec надвишава многократно нивото на защита спрямо конвенционалните масла, в периода на „студения” старт.

Интелигентните молекули на Magnatec – полепват по металните повърхности на двигателя и осигуряват оптимална работа и допълнително ниво на защита, посредством уникалния маслен филм, който създават от момента, в който стартирате двигателя и след това. По този начин двигателя става устойчив на износване, независимо от условията и начина на шофиране.

Най-ниската цена в нета открих 76лв. туба , в магазините за авточасти 82-84лв. ,

моята цена е 65лв. за туба / за повече от 2 туби - договаряне /

Офертата е за София /страната - куриер за Ваша сметка/

Не съм магазин и фактура НЕ мога да издам .

0877565917

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и вариант за бартер : лети/железни джанти 15" за Пежо ми трябват , носачи , 2бр. летни гуми 15-ки

За София мога да Ви го докарам на място .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...