Jump to content

Навигация за А4


yoda

Recommended Posts

мотора ти няма значение колега... :hilezh: напиши с каква навигация си и коя версия също.(гледай да си точен с информацията), може и да успея да помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мисля че в порше трябва да ги имат дисковете,аз си копувах за голфа от AMAG в швейцария ,което е същото като нащо порше бг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора ти няма значение колега... :hilezh: напиши с каква навигация си и коя версия също.(гледай да си точен с информацията), може и да успея да помогна.

да, мотора няма значение но не е за мен....нито колата ми е наблизо.

значи навигацията -- демек хардуера ни трябва? версията...тя ще дойде с информацията за хардуера?

правилно ли съм разбрал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега не разбрах... искаш самата навигация или само диск-а, който да ползваш за навигацията на твоя човек ?

ако е само диск-а мога да ти дам линк да си го дръпнеш, след това да си го запишеш на двд диск(за препоръчване е Verbatim, поне на мен ми върви с тези дискове).

а ако си търсиш цялото устройство за колата, не мога да ти помогна...

Редактирано от Dido1234
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега не разбрах... искаш самата навигация или само диск-а, който да ползваш за навигацията си?

само диска, но доколкото разбирам софтуера и неговата версия зависят от това за какво устройство са предназначени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само диска, но доколкото разбирам софтуера и неговата версия зависят от това за какво устройство са предназначени.

трябва да ми кажеш каква е навигацията за да ти дам линк, иначе нищо няма да стане.

Ако може и аз да се присламча!A4 B7,2005 MMI имам и два слота за карти.

отваряш thepiratebay.org и търсиш, ако не стане с този линк. Не мога да ти кажа дали Бг я има в картата.(на rns-e я има).

пробвай с това:

http://thepiratebay.org/torrent/5364547/Au...LANGUAGE-HETERO

Редактирано от Dido1234
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...