Jump to content

Челно стъкло за Б5


cecko_tdi

Recommended Posts

Здравейте искам някой, който е сменявал да ми каже къде са по - добри стъклата, сиреч интересува ме да са качесввени, защото за кобра не чувам хубави работи, а застрахователите изплащат само техните цени. Звънях в Порше бг и там ме уредиха в живота :) с цена 607лв и някакви стотинки там и за обиквенното и за зеленото (тонирано) стъкло. Очаквам мнения и препоръки откъде мога да си купя наистина читаво челно стъкло

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам някой, който е сменявал да ми каже къде са по - добри стъклата, сиреч интересува ме да са качесввени, защото за кобра не чувам хубави работи, а застрахователите изплащат само техните цени. Звънях в Порше бг и там ме уредиха в живота :) с цена 607лв и някакви стотинки там и за обиквенното и за зеленото (тонирано) стъкло. Очаквам мнения и препоръки откъде мога да си купя наистина читаво челно стъкло

Най-добре оригинално запазено 2ра употреба! Ако не намериш, нямаш голям избор - по-скъпия вариант но Кобра. Което пак си е як компромис, ма поне не е опасно, кът еФтините...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз при ТЕЗИ си смених моето преди 3-4 месеца .

Доволен съм за един час с бързо-съхнещо лепило. За 140 лв. но това е в Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега!

Миналото лято и аз спуках преден прозорец, след което го смених в КОБРА и за сега всичко е ОК!

Чувал съм какви ли не работи хубави и не толкова за Кобрата, но аз нямам никакви проблеми! Много съм доволен. Стъклото е триплекс 130 лева. Доволен съм и от обслужването и ти ги препоръчвам.

Айде довиждане и успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи относно старо 2-ра ръка да ви кажа почти не се замислям за този вариант, защото е пак на възрастта на това стъкло на моята кола. А попринцип тази зима ми се получиха много язви по стъклото, ама няма празно място просто е ужас и даже и по - големи има, а като е измито и вечер е като звездното небе :rolleyes: като се освети от фарове - заслепява повече то с множеството си язвички, отколкото колите срещу мен. А за кобра питам защото съм чул от колега на който му е сменяно на предишната кола, че ти прави тополите къдрави като караш и навсякъде отстрани т се появяват отбивки, толкова е било криво и некачествено. А и не ми се ще след всяка зима да си сменям челно стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз наскоро се сблъсках със същия проблем. Отидох с куп изисквания в "Кобра". От резултата не мога да се похваля съвсем но за сега не мога да се и оплача. Но все пак се наложи и доработка от моя страна. Там където се засреща стъклото с тавана бяха оставили разстояние,което се наложи да запълвам ( много трудна и пипкава работа). Същото се наложи и под страничните колони. Отдолу тези пластмасови кори които са под чистачките също бяха изгорели и помолих жената от магазина която ми взе поръчката да ги помоли майсторите да запълнят празнините със силикон, но всичко си е останало там. Това са моите оплаквания от "Кобра", но както казаха колегите, наложили са се и щем не щем при тях ще трябва да се ходи. Мисля, че ако им се сопнеш малко може и да реагират с повечко внимание. Това е от мен, успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колега. Знаеш че има много мнения по въпроса за качеството на Кобра, но аз за сега не мога да кажа лоша дума. Малко съм съгласен че майсторите са леко мързеливи но си стоях през цялото време до колата и си свършиха работата.

Относно стъклото втора ръка аз съм ПРОТИВ! Просто не се знае и то колко ще му е "живота" защото моето старото като го сваляха се разпука на още 2-3 места от краищата. Много крехко излезе уж оригиналното, но все пак годинките не са малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...