Jump to content

Борба с крадците


spedera

Recommended Posts

КОлеги, да обощим максимално как можем да затрудним крадците, ще напиша това което аз зная и което смятам да направя сега през уикенда:

1. с бормашина(видия) ще нарежа  рерзбите на болтовете на огледалата - да не моЕ да се свалИ посмъртно...

2. слагам си секретни болтове на джантите( и чак тогава си поставям новите джанти със  зимните гуми)

Ако се сещате допълнете...

колега не помага и бормашината :bia: свалят ти самото огледало и оставаш сас пластмасовата обвивка спасение няма това е истината

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои знае ли дали удар с електрошок ще има ефек върху електрониката на автомобила , че ми се върти една идея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма генерално решение на проблема за гепардите. Единственото работещо нещо е елемента на изненадата - разни ключета, превключватели, датчици GPS-и и т.н. та се стигне до блокаж на спирачките. Има едни устройства за GSM известяване при задействане на алармата - мисля да си сложа и да видим какво ще му се случи на някой дръзнал да ме събуди посред нощ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някои знае ли дали удар с електрошок ще има ефек върху електрониката на автомобила , че ми се върти една идея

Колега,по този начин /с електрошокова палка/ крадяха колите мого,много отдавна.Обикновено чупеха заден мигач или стоп и изгаряха алармата.Но на по-новите коли се прее.ва цялата електроника и по този начин кражбата става неефективна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не помага и бормашината :wall:  свалят ти самото огледало и оставаш сас пластмасовата обвивка спасение няма това е истината

Еми тези ел. огледала ми писнаха и двете сам ги счупил през средата добрее е че работят още но поне вече не ги взимат а относно когато разпробиеш болта нека ми вземат каквото искат но ще има следи от кражба или чупене което пред колегите застрахователи минава за да ми платят нови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гепардите както някои от колегите се изразиха са станали толкова добри и нагли 4е изобщо не оставят следи от кражба на самите огледала.крадат ги така се едно ти си ги свалил и после ходи докажи на застрахователите 4е са ти ги откраднали.специално за огледалата няма оправиа :) . и все пак някои ако знае на4ин по които да се захванат огледалата така 4е да не могат да се свалят нека сподели и сас нас защото ми омрузна шрез 2 месеца да сменям огледала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...