Jump to content

Инфо за А6 96г


Recommended Posts

търся инфо за А6 96год.125 коня,мисля да си зема такъв шлеп но му е скапана скоросната кутия та искам да попитам запознати колеги освен от същия модел,дали може да му пасне на корпоса на мотора ск.кутия от B4 например че по може да се намери.Благодаря предварително :rolleyes:

Редактирано от plami1974
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пхххх незнам как върви адр на Ц4 обаче според мене колега ще да е мъртво много в ниски обороти сравнявам с а4 поне на мене ми се струва слабичко , а4 е по леко доста предполагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то си е слабичко,но не ми трябва многа мощна кола возил сам се в такава и ми хареса, а тази дето сам я намерил и е потрошена скоросната и питам запознати с тези мотори дали от B4 абк мотор скоросната кутия може да пасне на корпоса на ADR,че имам под ръка такава и ако става да го зимам това старо а6 че си търса такова щото е доста широко просторно и са здрави машини,това че е старо не ме бърка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да нема спор масивна здрава кола красива абе просто ауди и какво излиза че става тази скоростна кутия че и аз съм с адр ако случайно се наложи де да си знам

Редактирано от stangata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега кажи какво стана с тази скоростна кутия насади ли я как е колата откъм обороти че ако е по разтоварена да слагам на моя адр един брой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно да се намерят скорости за АДР ??? :)

От А4 В5 скорости колкото искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не направих,мислех да купувам такава а6 но се отказах за сега,не намерих отговор дали стават тия котии и като се замисли човек е на кантар по добре да е цялата кола без проблеми.Чудех се щото при Б3 и Б4 май са еднакви и доста се надявах някой да е сменял ск. котия на А6 Ц4 с ADR двигател и да е наясно дали стават от АБК Б4,и за напред ще търса перфектна да ми хареса,че от тях почти не се намират читави.А за новите по симпатични са поефтеняха но нищо общо нямат със старите не ми се пилеят пари на вятъра,и то си е краста стария модел и това е за мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да има нещо такова ц4 е стара но здрава кола докато ц5 е доста по слаба според мен търси 2.5 тди 143 кс или по редкото явление 2.3 защото според мен аз карам адр на а4 и на него му е тежичко малко а ц4 ката си е бая по големичка иначе разхода на адр с газов инжекцион е доста добър и има малка разлика в бензин газ като вървеж , но за мене истината е в петия цилиндър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам нещо с ел.инжекция,а дизел неискам,пък знам ли ако се намери някаква идеална може и дизел,а тез с АДР са с ел.инжекциятез сас 5 те цилиндара и те са с механична,а иначе сам карал 5 так взе ми акъла, но жалко че ги прават само с механични инжекции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахахах да и аз затова не си взех такова заради тъпата инжекция щот няма как без да е на газ а сложа ли газ става егати филма според запознати, сега имам приятел фен на марката прави предимно ауди та той ми е казвал че е виждал 2.3 с електронен инжекцион дали е истина незнам но аз още не съм виждал на живо, а на мене друго ми се върти сега ако се намери а6 с счупен мотор да му се забоде 1.8т ще е колата чудо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...