Jump to content

купувам катастофирали автомобили


Recommended Posts

  • Отговори 113
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Купувам автомобили след 95г с проблем,нередовни документи на добри цени .За предпочитан еса всички вагови автомобили и бмв.Добри цени,собствен транспорт.Очаквам вашите оферти 0876363938

Ако си заинтересуван за мерцедес Е 230,96г,авангард -всички екстри+кожа- бензин+газов инжекцион.Очиларката е блъсната челно ако имаш интерес пращам снимки от Варна съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си заинтересуван за мерцедес Е 230,96г,авангард -всички екстри+кожа- бензин+газов инжекцион.Очиларката е блъсната челно ако имаш интерес пращам снимки от Варна съм.

дай снимки и цена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Мойте 100 лв. които ми дължиш от миналата година сигурно си ги забравил. :respekt::hilezh::hilezh:

Че ти дължа една куриерска да помня,ама тя не е 100лв.А и до колкото си спомням ти се извиних и говорихме по тоя въпрос.Но ако има наистина проблем финансов от 100лв създаден от мен,то в сряда се надявам да съм в София,ако нещо не се обърка,и веднага го решавам,ще ти се обадя :hilezh:И между другото ти неси ли правил грешки през живота си? Редактирано от prai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Колега интересува ли те това Ауди 100 2.8Е V6 и колко даваш ето вишго http://audibg.com/fo...0 тел. 0879389029

Колега не ме устройва цената която си написал и си ми доста далече.Иначе самата кола не е лоша,успех в продажбата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази цена не е , това е давидиш снимките на колата ти колко даваш ?

незнам предложи нещо ако ме устройва ще ти се обадя
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...