Jump to content

Бартер или продавам


Recommended Posts

Трябва ми по малка кола за детето,,скоро ще е с книжка,, :rolleyes: Аудито е 100ц4,2000,16в,АЦЕ двигател,93година.Забележки по външния вид,колата нощува на улицата и не съм инвестирал в боя и т.н.Има като екстри,,работещ перфектно климатроник,АБС,ел.стъкла4бр,ел.огледала,подгрява пръскалките,подлакътници,халогените са във фаровете,,с лупите,,ел.регулиране височината на фаровете,чупещ волан на пред и на горе.Салона е запазен,с тъмния махагон,голямото табло,мп3жвц,АГУ Ловато,бутилката е на мястото на резервната гума,,на 1 година,,За смяна е дръжката на задния капак,за външните забележки,,лака се бели от предния капак и десния калник,другите са нормалните за годините на колата.Сменил съм носачи 2бр,накраиници2бр,дискове и накладки(предни)Стъпков мотор(нов),маслото е на 8000км мотул 10в40,ангренажа на 35000км геитц,гуми на 2000км,гудиар предни и сава задни.Цена 3000лв/Препочитам бартер за по малка и по евтина,все пак е за нов водач.тел.0888421554Николаи

Редактирано от tzenkos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е добра,успех с продажбата,но все пак ще си кажа мнението,ако бях на твоето място 1-2 седмици,ако трябва повече ще съм с негоо да посвикне,щото колата е пак казвам добра.

Отново казвам успех с продажбата,дано попадне в добри ръце ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е добра,успех с продажбата,но все пак ще си кажа мнението,ако бях на твоето място 1-2 седмици,ако трябва повече ще съм с негоо да посвикне,щото колата е пак казвам добра.

Отново казвам успех с продажбата,дано попадне в добри ръце ;)

Мерси колега,аз имам и друга кола а детето е момиче и скоро едва ли ще свикне с кораба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фиат Пунто Кабрио 97-а година интересува ли те ? ;)

Не колега,кабрио не. :ertrink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при договаряне има опция за отстраняване на външните забележки :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На дълго без много да настъпваш около 10-11 с климатик,в София го карам на бензин защото е все на къси разтояния,не съм го засичал но около 14 някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...