Jump to content

Елегантен швейцарски часовник Atlantic


Recommended Posts

Купуван е от официален представителен магазин в София, има още 12 месеца гаранция,има си оригиналната кутия, книжка и международна гаранционна карта, 100% оригинален, цената е 200лв, ето тук снимки:

http://viktor1.snimka.bg/other/atlantic.510536.0.big

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

механичен ли е,ако да автомат ли е?Стъклото какво е?

Имам интерес!

Часовника е кварцов, стъклото е sapphire crystal, water resistant 3 atm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за кварцов механизъм от този клас и то втора ръка не давам повече от 80-90$ (долара),ако паднеш до тази сума кажи и го отнасям.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за кварцов механизъм от този клас и то втора ръка не давам повече от 80-90$ (долара),ако паднеш до тази сума кажи и го отнасям.

Часовника е още с една година гаранция и изглежда като нов...няма как да го дам за 80-90$...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е твое разбира се,имай ме предвид ако нещата се проточат и промениш цената.

Лек ден!

(а относно гаранция на тези класове часовници в БГ не бих се осланял много много,за едно Тисо от подобен клас "официалния" сервиз не можа да ми достави най-обикновен консуматив коронка+ключе,за Атлантик от малко по-старо време нямат абсолютно нищо в наличност,а за евентуална доставка плющят цени като за Лонжин......,а се чака месец и нещо,дано не се разваля ми е идеята)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е твое разбира се,имай ме предвид ако нещата се проточат и промениш цената.

Лек ден!

(а относно гаранция на тези класове часовници в БГ не бих се осланял много много,за едно Тисо от подобен клас "официалния" сервиз не можа да ми достави най-обикновен консуматив коронка+ключе,за Атлантик от малко по-старо време нямат абсолютно нищо в наличност,а за евентуална доставка плющят цени като за Лонжин......,а се чака месец и нещо,дано не се разваля ми е идеята)

Имам няколко швейцарски часовника, всичките са кварцови като най стария е на 8 години и никога не се е развалял...гаранцията е по скоро за спокойствие, не мисля че почти нов кварцов марков оригинален швейцарски часовник ще се развали освен ако сам не го счупиш...около 4- 5 години и батерия няма да се сменява...така че не мисля и да се стига да ползвам сервиза...но гаранцията си я има...ей така за спокойствие...и си е валидна още година...а цената под 90 но евро, сега няма никакъв вариянт да я сваля...може би след една-две години да...ако решиш пиши.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...