Jump to content

Ще се купува ауди а3. Въпроса е от къде?


Recommended Posts

За разхода повярвах, тъй като напълних резервоара до половината малко след чертичката. Като се прибрах до Сливен - от София беше мръднала с 3 до 4 мм едвам едвам, аз и сложих за 50 лв на бензиностанцията, тъй като старата ми 1.9 ТДИ искаше 80-90 лв за отиване и връщане. Днес ще кача снимки и ще поразясня около красавицата :) дава ми една грешка само един инициал на масло и отдолу пише сензор, трябва да видя датчик ли е кво е, а я прегледах в сервиза като се прибрах и и смених масла и филтри няма никви проблеми по двигател нито течове и ходовата част всичко е чук само амортесъорите поскърцват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ето и малко снимков материал. След пълна проверка като се върнах в Сливен с нея, няма течове по двигателя,

ходовата част е чук. Единствено ми поскърцват амортисъорите, но тва е бял кахър както се казва :icon_arrow: Смених и масла и филтри - пълно обслужване. Имаше едно маркуче което е от горивния филтър и се виждаше че минава въздух но след смяната му се оправи може и по късно да сменя или да постегна маркучетата за да не смуква нещо въздух. Италиянка е.Май ще трябва да сменя датчика на маслото защото ми свети на бордовия но първо ще го пробвам с контактен спрей или чистене на грешки. Като цяло е много добра ! :)

2000 г,

1.9 ТДИ 110 (ASV)

черна перла, жалко че не беше сиво алуминий че лесно се поддържа но какво да правим.

Цена 7 000 лв. но чупих от цената.

Редактирано от qnkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, да си якараш със здраве...но тва със двувратките е малко тегаво. На мен ми остана едно поло от баща ми...като ми се наложи да го ползвам и да возя 3 човек е голяма мъка. Дано при теб не е така :icon_arrow:

Редактирано от Dimitar Velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...