Jump to content

Продавам оригиналните Фарове HELLA от а3 8L -99г.


Recommended Posts

Онзи ден направих лек фейслифт и затова си продавам старите фарове. Както пише в заглавието фаровете са HELLA за А3 8L преди фейслифта. Имам и мигачи, но единия е пукнат, а другият е DEPO (в този вид купих колата). Иначе фаровете са си фарове, карах с тях доста време, преди няколко месеца смених крушките на габаритите, по-късно днес или утре ще ги снимам. Намират се в София, но може да ги пратя по еконт из цялата страна.

Цена за 2та - 120 лева, поотделно - 70 на парче.

Ако някой има желание за мигачите ги получава като бонус.

Тел. за връзка: 0885997834 - Стефан

При сериозен интерес цената подлежи на коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

близък кадър

всичко

ляв фар

десен фар

страшен десен фар

карантии

Ето ги и снимките, извинявам се за лощото качество, но апарата ми е доста стар и толкова си може. Вижда се че нямат пукнатини, малко са мръсни но не ми се занимаваше да ги мия :hilezh:

Редактирано от pNkLr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега извиняваи за спам-а, но да те питам фаровете от феислифта без проблем ли влезнаха на а3ка-та ? Че и аз обмислям да правя неква такава смяна че за това се интересувам ? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са оригиналните фейслифт фарове, а ей тия http://bktuning.net/Photos/Audi/a3/swa03b.gif Доколкото знам за оригиналните трябва да се реже малко калника, но не е нещо кой знае колко сложно - разтърси се и ще намериш информация по тая тема из форума :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, не че ми трябват тия фарове ама ти по-некадърни снимки не можа ли да направиш? Взех да се чудя какво точно виждам на тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм, че апарата е гаден и фокуса му не е съвсем наред. Ако искаш да ти ги пратя да ги снимаш и ще ми ги върнеш после :lol:

П.С. на снимките се виждат фаровете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...